קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

במלון Velassaru יודעים לנתח מדאגות היומיום והבעיות הקיימות של האורחים בעזרת הטיפולים הייחודיים ב-Spa המקומיים המבוססים על שמן בזיליקום מתוק. סוג זה של תבלין אינו מכיל כמפור והנו הכי עדין ובטוח לשימוש.

ציפוי עם תערובת שמנים ייחודית הכוללת שמן בזיליקום אתרי, שמן קוקוס טבעי ותמצית אלוורה מעלה את המצב הרוח, מבהיר את התודעה ומעניק עור חלקות.

אפשר להוסיף לציפוי טיפול בניקוי - "נפלאות החול", בו תוסיפו כוחו של שמן ייחודי ים וחול נקי ברמת מאלדיבות.

הטקס "פרידה" מעייפות העיר הגדולה כולל מסאז' עם ניחוחות ומשקה מרענן עם עלים של בזיליקום ומיץ ליים. תושבי ארכיפלג מאלדיבות תמיד נהגו להשתמש בטיפולים שנמצאו אצלם בתחום - חול, פסיפסים, מי ים, קוקוסים, עלים של דקלים ועוד מגוון רחב של צמחים וצמחי תבלין. לדוגמה, צמח האלוורה מטפל היטב בעור נגד לשדים וצלקות. שמן קוקוס מסיר יובש והצקה. תמצית זרעי ענבים תורמת לרדיקציה במשקל. תהליך השינוי תרגישו מייד לאחר הטיפול הראשון. במהלכו עשויים להשתמש בחיתול חול, מקלות במבוק או שקיות צמחי תבלין בניחוח. הטיפול מיועד לזוגות ומתחיל עם כיבוס של חיתול. לגברים יציעו חיתול המשפר את הזרימת הדם, ולנשים - באפקט המעיד. תודות לניקוי הנעים והמועיל הזה, העור יהפוך לרך והשזיפת עור אליו תראה יפה. לאחר מכן מתבצע המסאז', מומחים מקומיים יבצעו הכל כדי לשחרר אתכם ואת גופכם מהשלפות הלחץ וההשפעות השליליות האחרות של חיי העיר הגדולה.

קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

שיעורי יוגה חינמיים ב-Velassaru מלדיבס

בממלון Velassaru מלדיבס הודיעו על שיעורי יוגה קבוצתיים חינמיים מסוג Sunset על החוף של המלון. במרכז ה-SPA של Velassaru מלדיבס מציעים שיעורי יוגה חינמיים ברמת Sunset שלשום בשבוע. השיעורים ביוגה מסוג Sunset נערכים באזור החוף הנהדר של הצימר מ-17:30 עד 18:30 שלושה ימים בשבוע.

לכל האורחים במלון מציעים הקיץ להתבונן בטיפולי הבריאות עם שיעורי יוגה קבוצתיים וחינמיים ב-The Spa Velassaru מלדיבס.

כדי לקבל את רשימת הטיפולים והשירותים המלאה, בקרו במדור האתר:

במהלך השייט בדפי האתר, שווה להקשיב לתהליך "Spa עבור שניים". זו תוכנית מיוחדת, המורכבת מטיפולי Spa, מיועדת במיוחד לזוג אורחים-חתן כלה. הפקולטה של Couple Bespoke נוצרה במיוחד עבור זוגות חתן כלה. סדר הטיפולים ממשיך במשך 2.5 שעות.

קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

הפעולה מתחילה עם סקראב לגוף. עבורו - סקראב המשפר את זרימת הדם. עבורה - עם אפקט המעיד.

התוצאה - העור הופך לרך וגמיש. לאחר מכן השזיפה תישן בצורה יותר אלגנטית. החלק העיקרי של הטיפול הוא המסאז'. המטרה העיקרית של המסאז' היא להסיר אתכם מהלחצים והצדדים השליליים האחרים של החיים במטרופולין. טכניקה מלדיבית מסורתית מניחה שימוש במסאז'ר ספציפי מעץ הקוקוס.

מרכז ה-SPA ב-Velassaru מלדיבס

האי הקטן Velassaru מלדיבס ממוקם באטול הדרומי של Maldives. משדה התעופה ניתן להגיע לכאן בסירה נוחה בערך חצי שעה. הצימר מתאים בגודלו הקטן וברמת השירות הגבוהה מאוד. כאן מתייחסים בתשומת לב רבה לכך שכל רגע יהיה מלא בתענוג אמיתי.

קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

והמקום הראשון בין התענוגות לגוף בצד הממלכה שמגיע לו בצד התחילה מהמרכז המקומי של ה-SPA. להכיר אותו, שווה להתחיל מבריכת המים, המוצבת ממש מעל הלגונה, ששוכבת בה אפשר ליהנות לא רק ממסאז' תת-מימי, אלא גם מנוף נפלא.
תפריט ה-SPA כולל מגוון רחב של טיפולי פנים וגוף, המבוססים על טכניקות מסאז' קלאסיות ומזרחיות. כדאי לתת תשומת לב מיוחדת לריטואלים לזוגות.

טיפול Couple Bespoke מותאם לצרכיו של הזוגות הצעירים. הוא מתחיל במריחת סקראב מיוחד שפותח במיוחד (לגברים ולנשים יש שונים), ואז נעקב מסאז' עם מסאז'ר מיוחד מעץ הקוקוס. פרוצדורה זו עוזרת להתחדש מחדש לחלוטין.

קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

ריטואל נוסף יעיל בתחום Vinotherapie יאפשר לכם לטבוע באושווה למשך שעתיים וחצי. הוא כולל סקראב, מסאז' וציפוי הגוף באמצעות קוסמטיקה טבעית המיועדת מענבים. תוצאתו תושפע את תחושתכם נחותים, מרעננים ומוכנים להתקדמות חדשה!

ריטואל וינותרפיה ב-Velassaru מלדיבס

מגבה של ציפור ירוק, הצימר Velassaru מלדיבס דומה לטיפה ארוכה של מים. נסיעה של 25 דקות בסירה משדה התעופה הבינלאומי של מאלה, ואתם מוצאים את עצמכם בפרדס אמיתי, שבו יש הכל לשכוח מהדאגות ולהתחיל מייד ליהנות מהמנוחה. ראשית, בקרו במרכז ה-SPA המקומי. פאווליונים למסאז' ולטיפולים בנויים על סולמות ישירות על המים, מה שמאפשר להירגע מתחת לרעש של הגלים והנשימה של רוח ים קלה.

קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

בתוך המגוון הרחב של תפריטי ה-SPA, כדאי להדגיש את הריטואל Vinotherapie שיאפשר לך לטבוע באושווה לזמן של שעתיים וחצי. הפרוצדורה כוללת סקראב, מסאז' וציפוי לגוף בשימוש בקוסמטיקה טבעית, נוצרת מיין. גילויים מדעיים מודרניים מאשרים כי מוצרי יופי המבוססים על יין עשירים בנוגדי חמצון ומונעים הזדקנות מוקדמת. ולכן לאחר הפרוצדורה הזו אתה בהחלט תרגיש צעיר, ממורם ומנוח!

פרוצדורות SPA חדשות ב-Velassaru מלדיבס

מלון Velassaru Maldives ממשיך לנסות ומציע טיפולי Spa חדשים, משתעשע ברפואה עממית מהאיים המלדיביים. לדברי המומחים, השפעת הרגיעה הגדולה ביותר מטיפול במוסיפה נשמה לצד המעון, כאשר ידי המטפל נעות בקפיץ לקול הגלים, ורוח קלה מרעננת את הגוף. במהלך הטיפול יכולים להשתמש חיתול חול, מקלות במבוק או שקיות צמחי תבלין בניחוח. בקבלה תוגש לכם מיץ נוני קסום, המפורסם בפעולתו האנטי-חמצונית, ויציעו לכם למלא שאלון על בריאותכם ועדפיכם. יש גם עליכם לבחור ולבחון שמן לטיפול. שמן קוקוס, אלוורה, מתוך זרעי ענבים, מנגו ועוד מגוון אחר של אפשרויות, כל אחת מופנית להתמודדות עם בעיה מסוימת. תוכלו להעריך תוצאה מדהימה לאחר השלמת הקורס! על דעתך, במקרה זה תקבל הפתעה נעימה - הנחה טובה מצד צוות Velassaru.

קורס Velassaru מלדיבים - חלום SPA שהוגשם במציאות

שתפו פוסט זה עם החברים שלכם!

בחר את השפה שלך

בחר את המטבע שלך

במידת הצורך, המחירים יומרו למטבע שבחרת ויוצגו במטבע שבחרת. המטבע שבו אתה משלם עשוי להשתנות בהתאם להזמנה שלך, וייתכן גם שתחול דמי שירות.