שירות יוקרתי: מלון בסגנון "50 גוונים של אפור" מציע שירותים

שירות יוקרתי: מלון בסגנון "50 גוונים של אפור" מציע שירותים

מלון בוטיק Nira Caledonia החליט להפתיע את לקוחותיו ולהוסיף תשוקה לחייהם: הם מציעים שירותים בסגנון הספר והסרט המפורסם "50 גווני אפור".

המלון ממוקם במרכז אדינבורו בסקוטלנד. המדינה מושכת מטיילים מסיבות רבות: נופים יפים מאוד, אדריכלות עתיקה, מטבח מעניין וצבע לאומי בכינור. וגם, כמובן, וויסקי.

מנהלי Nira Caledonia החליטו ללכת צעד נוסף. המלון מציע חבילת שירותים עבור מבוגרים. בתוך החבילה כלולים מסאז', אפרודיזיאקים וסדרת משחקים אהבה בסגנון הספר של אי. אל. ג'יימס "50 גווני אפור". בנוסף לכל מה שצוין, החבילה כוללת נרות מסאז', שוטים, שמן לאמבט, חפיסת חגירות רכות, בד לקשירה, מסכות לעיניים, מסכות, שוט עם נוצות ו, כמובן, העניין המוכר - הקשר של כריסטיאן גריי.

המחיר של תוספות כאלו מתחיל מ-2,400 יורו. בחבילת BDSM כלולות שני לילות בסוויטה דילוקס, אטריביוטים רומנטיים (עלי ורדים, קביאר, שמפניה, תות בשוקולד), כמו גם שובר בערך 550 יורו, שבאמצעותו ניתן לבקר במסעדת Blackwood’s Bar & Grill הנפרדת, שבה יגישו לתיירים מגוון רחב של מנות עם אפרודיזיאקים. כאלטרנטיבה, ניתן להשתמש בשובר בחנות תכשיטים Laing Edinburgh Jewellery.

בחר את השפה שלך

בחר את המטבע שלך

במידת הצורך, המחירים יומרו למטבע שבחרת ויוצגו במטבע שבחרת. המטבע שבו אתה משלם עשוי להשתנות בהתאם להזמנה שלך, וייתכן גם שתחול דמי שירות.