סְפָרַד, פונטוודרה

Verdura Suites ArchSense Apartments

Praza da Verdura פונטוודרה, סְפָרַד דירה
7 הצעות מתוך 497 ILS צפה בחדרים
Verdura Suites ArchSense Apartments
צפה בחדרים —
מיקום
למרכז העיר
0.4 km
מה נמצא בקרבת מקום?

מחירי חדרים

מבוגרים
בחר תאריך
loaderטוען
בדוק זמינות
המחירים עשויים להיות אֶיּוֹם, בחר תאריכים כדי לראות את המחירים הנוכחיים
תוכל להזמין מלון רק באתרי השותפים של TravelAsk
מחיר
עדכן מחירים

מה סביב

Praza da Verdura פונטוודרה, סְפָרַד

מיקומו המדויק של מלון "Verdura Suites ArchSense Apartments" בפונטבדרה, ספרד אינו מצוי בשאלה. לכן, אין אפשרות לספק תשובה מפורטת על מה נמצא בסביבת המלון הזה. בכלליות, פונטבדרה היא עיר באזור גליסיה בצפון-מערב ספרד הידועה בעיר העתיקה ההיסטורית והנוף היפה. העיר מציעה מגוון אטרקציות, כולל אתרים היסטוריים, כנסיות, מוזיאונים ופארקים. בנוסף, פונטבדרה ממוקמת בקרבת החוף, עם חופים ואזורים חופיים בסמוך.

map
Verdura Suites ArchSense Apartments
דירה

למרכז העיר0.4

אודות המלון

בידור

קיימות מספר אפשרויות בידור ליד מלון 'Verdura Suites ArchSense Apartments' בפונטבדרה, ספרד. הנה מספר המלצות:

1. מרכז האמנות המודרנית הגליסיאני (MARCO): מוזיאון זה לאמנות מודרנית נמצא במרחק הליכה קצרה מהמלון ומציג מגוון תערוכות אמנות מודרנית.

2. התיאטרון הראשי: תיאטרון היסטורי מדהים שמגיש מופעים חיים ואירועים תרבותיים. בדרך כלל ישנם הצגות תיאטרון, קונצרטים והופעות ריקוד.

3. כיכר לה ורדורה: במרחק כמה צעדים מהמלון, כיכר חיותית זו היא נקודת מפגש פופולרית במיוחד למקומיים. ניתן להנות משתיית משקה באחת מהקפטניות החיצוניות או פשוט לעקוב אחר המתרחש.

4. העיר העתיקה של פונטבדרה: חקור את רחובות הרחבים המטופחים של העיר העתיקה של פונטבדרה, אשר ידועה בשל ארכיטקטורה מבית המאה ה-14 שמתוך הן מקומיות מתקיימות מסעדות גליסיאניות מסורתיות.

5. פסל הסוסים: פסל סוסים זהו אחד מאתרי התיירות המפורסמים ביותר של פונטבדרה. אפשר לטייל לאורך החוף ולהעריץ את יצירת האמנות הייחודית הזו.

6. מוזיאון פונטבדרה: ממוקם בעיר העתיקה, מוזיאון זה מציג מגוון יצירות אמנות וחפצי ארכיאולוגיה המתעדים את ההיסטוריה והתרבות של פונטבדרה והסביבה שלה.

7. חוף סילגאר: אם אתה מחפש מנוחה בחוף, יש לך חוף סילגאר בסנכנקסו לבחירה, הממוקם רק מרחק נסיעה קצר מפונטבדרה. החוף היפה והדמויות הים שלו מציעים מים שקופים ומגוון פעילויות ספורט מים. אלה הם רק כמה אופציות לבידור ליד 'Verdura Suites ArchSense Apartments'. פונטבדרה עניקה תרומה רבה לתרבות ולמורשת ההיסטורית שלה, כך שיש הרבה לקראת וליהנות מביקורך.

ביקורת על המלון Verdura Suites ArchSense Apartments
משוב שלך
שדה חובה*
תודה! הביקורת שלך נשלחה בהצלחה ותופיע באתר לאחר אימות.
לא מצאת את התשובה שחיפשת? שאל אותך שאלה
שאל שאלה כאן
שדה חובה*
תודה! השאלה שלך נשלחה בהצלחה

בחר את השפה שלך

בחר את המטבע שלך

במידת הצורך, המחירים יומרו למטבע שבחרת ויוצגו במטבע שבחרת. המטבע שבו אתה משלם עשוי להשתנות בהתאם להזמנה שלך, וייתכן גם שתחול דמי שירות.