טורקיה, בלק

ביקורות של Alva Donna Exclusive Hotel & Spa

Bogazkent Mah. Mimar Sinan Cad. No:5 בלק, טורקיה מלון
מצוין
1 הצעה מ־1699 ILS צפה בחדרים
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
צפה בחדרים —

ביקורות אורחים מאומתים של Alva Donna Exclusive Hotel & Spa

סך הכל 46 ביקורות

avatar
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

שלום טוב! אנו מתארחים כבר שני ימים במלון הזה, החלטתי לכתוב את הרגשת הראשונות. מכיוון שהדירוג ניתן דרך מערכת החוויות האישיות שלי, אני מודיעה מייד שבמשך 20 השנים האחרונות לא הייתי במלונות בתורכיה. בכללי, הקונספט של all-inclusive טורקי אינו קרוב לליבי, וכל עוד הייתה לי האפשרות לטייל לחופשות באירופה, העדפתי לנוח בשם. גם פעמיים שכרנו דירה בתורכיה (בשנת 2021 ובשנת 2023). אז, על השהייה שלנו. אנו נחנו כרבע עם ילדים בגילאים 12 ו-1, חדר משפחתי. הגענו בטיסת לילה, בשעה 7:30 בבוקר כבר היינו במלון. הלכנו לארוחת בוקר ואז הם מייד הכניסו אתנו, בלי תשלום נוסף. הם נתנו לנו חדר לא הכי טוב, אך גם לא שפה רע. מהמרפסת רואים את הבריכה של המתחם השכנה ואת גגות המבני טכניים. מהמבנים האלה יוצא רעש, לכן בלילה אנחנו סוגרים את המרפסת. החדר עצמו נקי, ללא סימנים של יישון מהמש. חדר אחד קטן מאוד, ואתה נתקע שם מיד בכניסה, שם יש 2 מיטות. כלומר, חדר פונקציונלי, אפשר רק לישון בו. החדר השני גדול יותר. בחדר יש לנו את כל הדברים הנחוצים, כולל תיק חוף - זה נחמד. האוכל טעים, טרי ומגוון. דג אדום לארוחת בוקר קיים (לא סלמון, משהו בסגנון של הנרקי). הקפה טעים, זה חשוב לי. יש גם מיץ גזר ומיץ תפוזים. לא התקפדנו לארוחת צהריים כל אתמול, כמו גם היום, מאשר תיאבון בבר כשעה 12 של מטבח טורקי. גם שם טעים מאוד. לארוחת ערב יש המון מנות, לאפשר לא לנסות הכל. אנחנו שותים אלכוהול (אני - יותר באופן סמלי), מה שישהם לנו, לא משווים בקבוקים ותוויות. בייליס מקומי אינו שונה בכלום מהרגיל. רום וויסקי מקומיים כמו כן תקינים לדבורי (דברו לפי מילת אישי מותן). בנוסף, אני רוצה לומר משהו אודות הקינוחים. מישהו כתב שבחברת כוכב הזה רק פשטידות. לא, שם יש המון עוגות נפלאות! העיניים נפרצו לי היום בממש. העליתי סרטון. הים נקי, החוף טוב, בכניסה יש שיש. המים בשבילי קרים, כנכרך פלשתתי 1 פעם ויוצאת מיד. אני מתגששת מאוד, והרבה אנשים פשוט שוחים לארוך זמן, כולל ילדים קטנים. בבריכות ביום המים חמים, ב-8 בבוקר הייתה קרה, ראשיתי התאכזבתי, כך הייתי טועה. הבריכות עם שקועיות מדליקות, אני עצמי צופה בענק שנסעתי, ובבנות הנוער בוודאי שנהנו. יש אנימציה, אך אינה מטרידה. היום הם מכינים את הבמה המרכזית, כנראה שערב יהיה שם מופע מסוים. הקהל כדאי, בדרך כלל ישנם הרבה מנוחתים ללא ילדים. לא פגמונים מהילדים השכנים (וגם לא מזרחיים דומים) לא פגשנו. בגדול, כרגע הרושמת שלי חיובית, אין לי שום נקודות דפוקות שאני רואה!

avatar

הכל חינם בסטארבאקס?

avatar

כן!

הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

האם הספא מופסק?

avatar

אני חושב שמדליקים את התרמיל בבקר וצריך קצת זמן כדי שהמים יתחממו. הגענו בבוקר מוקדם והמים היו מרשימים למגע. ואז ביום יצאנו והמים היו ממש נעימים-חמימים! נוח מאוד להיות בבריכה, חם.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (2)
avatar
photo
photo

היום הם הפעילו רחבת הנמל. יש בר עליו, מזרנים רכים. הופעות הערב כעת נערכות על במה גדולה בחוף (עד כה התקיימו בבר בבריכה של Bella). טמפרטורת המים בים - 21 מעלות. אוויר בערב - 19 מעלות. מישהו מתלבש חם, אך אנחנו בחולצות. הבר ליד הבמה הגדולה עודכן. אלכוהול לשעות הצהריים זמין רק כאן עכשיו. בבר Cinna רק עד חצות.

avatar
photo
photo
photo

לגבי הדברים הנחוצים בחדרים. לגבי חלופות: הביאו מייד אחת גבר ואחת אישה. ביקשתי עבור ילד בן 11, הביאו בתוך 10 דקות. חלוף זכר במידה 58. מדגיש בתמונה. שירות מעולה! הכניסו לכתף Deluxe, ושם בתקן ספה ברוחב של 140 ס"מ בלתי מפתח. והילד שלי בגובה של 150 ס"מ. בתוך חצי שעה הביאו מיטה נוספת בחינם לאחר הפנייה ב guest relationships. תודה רבה! חדר מהולל! נהנים מארוחת ערב. הכל טעים מאוד.

avatar

צימר נהדר, אלוהים שפך מיטבו ולא תפסנו את וירוס הרוטב, ניתן למצוא אוכל תמיד ולא צריך לעמוד בתור, מי שעומד זה אינו מפריע לו, אם אני לא רוצה לעמוד, אז לא אשאר רעב, אקח מוצר אחר בלי תור! למה לחפש חסרונות במקום נופש עדיין לפני הטיול!? מי שמחפש תמיד ימצא! צימר מצוין עם שירות מצוין) אם אינו סוחב לך, תמיד יש סוצ'י ואנאפה) שם בוודאי אין בעיות 😂😂😂😂😂😂

avatar

שלום, אם מישהו מתכוון להגיע לכאן, אולי הביקורת תהיה שימושית. התבקשנו היום. נסיעתנו למלון בהסעת קבוצה לקחה כשעה לא יותר. הגענו ב-10, והתקשרנו כבר ב-11, ביקשתי להתקשר מוקדם, ככל האפשר. התקשרנו לחדר דלוקס. הוא מרוחק מהמבנה הראשי בפשטות בהרבה מדרגות ומעברים, לא תוכנן היטב. עליך ללכת אליו ישר ובמאמץ) אם ככה לא רוצים - ביקשו להתקשר לבניין הראשי, אך שם רועש מכל הפעילויות. מצד שני, אצלנו שקט, חדרים עם שיפוץ חדש. אמת, מבחינת נידוף קול בין החדרים חלש מאוד. אוכל ואלכוהול בסדר (יש דגים, עדיין לא מצאתי דגי ים). הבריכות חמים, הים מקר. אם תרצו, אפשר לשחות בו. בו יש ימניות גדולות. ילדים יש בהם המון פעילויות שונות. הצוות מתאמץ להיות הכי מועיל שאפשר, וכופר בבקשה בטלפון לחדר על כל בקשה. בכלל, ברוח הראשונה שלי, יותר נהפכתי להיות מאוכזבת מאשר מרותקת. תהליך מסוים מוזר עם כרטיסים לקחת מגבעות במקום אחד ולהחזיר בתמורה לכרטיסים (בהרבה חמישות כבר אין את זה), חוסר מושג לחופשיות של משכיתים ליד הבריכה ביום, מוסיקה עתיקה נשפעת מרמקולים ליד הבריכה (כמו דוקטור אלבן)... הכל מתוך "צרכן המון", ללא סגנון. צרכנים, במובן המילה - רוסים, פולנים, צ'כים, גרמנים. אם נשווה את המלון, לדוגמה, ללארה ברוט או אפילו לנירוונה קוסמו - המלון הזה הרבה יותר חלש. אך גם יותר זול. מזג אוויר-נוח לאלו שאינם אוהבים חום מתיש. רוח עדינה מרעננת ביום, אך כולם מתרחצים. בערב נראה. נמשיך לבדוק הלאה. אני כותבת לא כדי להפך, המלון די טוב לבד בו, וננוח מצוין, אבל אולי יש אלה שמצפים ממנו לייחודיות:) ברור אחד- בעונה יהיה כאן מאוד הרבה אנשים למ"ר...

avatar

אני מסכימה איתך לחלוטין ותומכת בך. רק חזרתי משם 3 ימים היו מספיקים במיוחד גם אני לא מתלובנת, אבל מזגן לא עבד וזה אימה למלון ברמה זו.

avatar

מזגנים מופעלים מה-1 באפריל, אך הלילות קרים מאוד. פתיחת החלונות מאפשרת שינה ממש לא חמה.

avatar

לישון - כן, אבל לאכול במסעדה ללא מזגן עבורי זה אימה. ואתה יושב, זועף, ולחות ולחץ דם עולים. על זה שמאפריל הראשון אני מודעת, זה כבר במלון. הפעם הראשונה שאני נתקלת בזה בכלל בחיי 😂. לא נאמר ולא פורסם שום מקום. למרבה הצער.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (1)
avatar

אמש הגענו מסנקט פטרבורג - הטיסה הושהתה ב-2 שעות והמראה היה ב-5:30. במטוס לא האכילו. הובילו אותנו למלון ב-22:00. קיבלנו מקום מהר מאוד ולא חיכינו לתיקים ורצינו לאכול במהירות - במסעדת הנוף. כרגע אני קצת מאוכזב - הקפה לא טעים, חלות, סלטים, פיצוחים (הכל נודד), בחירה קטנה מאוד. ביקשנו בעצמנו יין 🍷, המוגש היה ורוד ואדום - אישית לא אהבתי! אבל עדיין אפשר לבחור - מרק (2 סוגים), אורז, חומוס, עוף צרוב, בשר צלוי, הודו, פירות. גלידה טעימה וכו'. בפרוסת המלון התהלכנו - כמובן יפה מאוד !!! אבל אם להשוות למלון Akka Alinda הדירה 5- מעדיף לנו עדיין להיות שם. פרוצדורתו קטנה יותר, אבל הוא כיף !!! גם ב- Zeynep Hotel — היה נהדר! מקווה שזה רק הרושם הראשוני שלנו - יהיה טוב יותר בעתיד! בחדר יש קומקום-מנעליים-שמפו-מרכז ריח-כובעות. אבל אין משחת שיניים ומברשת - כנראה צריך לבקש!?

avatar

אלנה, הארוחת ערב במלון עד 21:00, את היית בקרבת השעה 23:00, זה ארוחת ערב מאוחרת, יש לך אפשרות לקבל ארוחת ערב מאוחרת עד אחרי חצות, על פי מה שספרת לי! !!!

avatar

אנחנו כעת בארוחת בוקר - זה פשוט סופר!!! אוכל - המון מאוד - לא ניתן לעבור על הכל. הכל טעים מאוד!!! ויפה!

הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

אלונה, לאיזה מספר בחרתן? מה דעתך?

avatar
photo

המספר שניתן הוא כזה

הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

היום ביקשנו מערכת גילוח, מברשות שיניים ומשחה, להוסיף למיני בר צ'יפס ושוקולד - הכל נמסר בלי בעיה, פלוס גם דיסקי פמים וקיסמים. קונספט אקולוגי במלון, מספקים ציוד לשימוש בהתאם לבקשה.

avatar

האם יש לך מסוגלות לתרגם טקסט מרוסית לעברית?

avatar
photo

כאן רק תראה, הביאו עכשיו

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (3)
avatar
photo
photo

אנחנו במלון, בלק! במסעדה הראשית חם, אבל יש אזור בחדר השני, שם נעים, בערב מרענן! אלכוהול מצוין! קוקטיילים לתורקיה אני אפילו תגיד: מעולה! בירה בבקבוק בעלי נפש שותים, ממליצים! בריכה חמה, התחממות עובדת, שני אזורים בפארק מים פועלים! קציצות, אוקרושקה, בורשט, כינוח, בלינצ'יקים, בליאשי 🔥🔥🔥🔥🔥ממליצה על המלון! בתמונה ארוחת צהריים של בעלי הבית, וכמובן שיש כאן מנות טורקיות 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ארוחת ערב - לשון בקר ותרנגולת 😋😋😋😋😋😋 ופורה (לא צירופי, אמיתי) 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 מניסיון אישי, הגענו לתחום המטה בעבודה עם האורחים, אמרו שאין שיזלונגים ומטי אופציות! הבעיה נפתרת בתוך 5 דקות!!! הבנות נהדרות, הן מביאות כוכבים מהשמיים 🤣🤣🤣

avatar

אכתוב את הביקורת שלי. הגענו למלון ב-26 בפברואר, היו לנו בקשות לחדר, כתבתי מראש, בכניסה פגשנו נושא תיקים (אולי אני כותב לא נכון) שתפס את התיקים, קיבלנו את החדר בתוך שלוש דקות, לא הייתה צורך לחכות בכלל, ללא מילים, לחדר הובילו אותנו, עזרו להביא! על המיטה שקויות שחורות עם לוגו Alva Donna, וצעיף דובדבן! מהבר המלווה אותו כל יום מחדש! כל יום החליפו נעליים, מגבות וכימיה! המצע הוחלף כל שלושה ימים, הניקיון היה איכותי! קיבלנו את החדר על פי הבקשות! במסעדה עבדים עמדו תמיד לשולחנות, פעם עצמי עמדתי לשק צמחים, הם רצו במהירות, לא הספיקו לרוקן את הצלחת, שאלו האם ניתן לסלק, השקה הייתה פרטית ובעצם לא היינו אוכלים עצמנו כמעט עצמאיים.

avatar

הנה רואים, פעם שנייה ברציפות לא מזלנו)) לא קיבלנו את התיק השחור לאורך כל ההגעות שלנו, אבל לא בזה המאושר) היינו שם מ-12 במרץ. בפעם הזו גם ביקשנו עוד תיק אחד, משום שהתיק היחיד שלנו לא היה מספיק (אנחנו 4 אנשים), אך הם אמרו שוב שאין תיקים)) דרשנו תיק רגיל, השחור ההוא 😂

avatar

אוכל לומר שנתנו לנו לא רק אחת :) בהצלחה! אך המלון השאיר את הרושמים הכי טובים, בו שהייתי, המלון היה התפרצות של איכות בשירות!

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (1)
avatar

אנחנו כאן עכשיו, האוכל מצויין, המלון מלא. השירות גם טוב. לא אוהב את זה אישית: 1. המשטרות בחדר רכות מדי 2. אין שדרות בגודל גדול 3. מזגנים לא עובדים לקר רק לחם בכל המלון יש חום נורא אני יכול להתעלף בעיקר במסעדה הראשית - אי אפשר לאכול - הכל אדום וזיעה ממרמר נאלץ לשבת רחוק מהיציאה ולהעביר לשם - ואם לשתות, אפשר למות בכלל אני חושב, עבור מלון כזה - לחסוך במזגן - זוהמה 😨

avatar

אוי, למה יש בעיה עם המזגן, לא בדקת? החום הזה פשוט ממתין לי😅

avatar

הם עדיין בעונת החורף, מ-1 באפריל מזגנים יתחילו לעבוד.

avatar

המזגנים יתחילו לפעול, אך התחמומת הבריכות תתנתק?

avatar

בריכות היו פתוחות עד אמצע אפריל בשנה שעברה - זה נכון. אנחנו היינו שם בתחילת אפריל בשנה שעברה, מזגנים לא עבדו. היה קומה עליונה, סופק שם חם מהגג והחדר היה לח. בלילה פתחנו את המרפסת, אבל כבר כשש בבוקר התעוררנו לקולות המזגן...

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

הנה גם עבורי המוות טורקיה זו לא מצרים בסופו של דבר, לחות נוראית המושג החורפי - לא עובד הם רק מפעילים אותם מ-1 באפריל, כך אמרו לי בקבלה ביקשתי לצלצל כדי שיתנו לי לפחות מאוורר - לא, הם אמרו שאין להם אפס ממש

הצג את כל התשובות באשכול (2)
avatar

אני לא קטנה מספיק, רובעים נוחים היו עליי) נראה לי מאוד לא נאות לחפש נקודות שלילה במלון הזה! מלון מפואר, שירות מצוין! מה יכול לא לאהוב שם? רובעים? אז כל הכס הזה!

avatar

גודל גדול - זה אילו גדלים? פשוט בכל מלון הרובעונים בגודל תמיד +-. במקומות מסוימים מידות מ-44 עד 54 מתאימות בוודאות.

avatar

כאן הם במלון מִ s עד 3 חֲדָרֵי שְׁנָתוֹת)

הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

אפילו 54 לא מצאו....למרבה המזל

avatar

קראת לגסטרלישן? :) במלון יש אנשים גדולים בלבוש רובי :) על הדלת של החדר שלנו תלויים שלושה רוביים, אחד היה ענק מאוד, ראיתי שהמידה הייתה XXXL, ושניים אחרים היו XL.

avatar

כן, כמובן שצלצלו אתם חושבים שעשיתי מסקנות וEsשכתבתי זאת כדי לפגוע במלון?! 😂😂😂 בהחלט לא צלצלו והביאו שונים אך לא התאים

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (2)
avatar

משהו, אנחנו לא ראינו את האדומים והמזיעים :)

avatar

גם אנחנו פה עכשיו וגם אנחנו לא ראינו אדומים וזועם 😂

הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

אז זה כל שלום לכל אחד, זה הרגיש לי חם מאוד פה, לא נכון? לסוג הזה של מלון זה לא מתאים, ואם הטמפרטורה בחוץ חורגת מ-25 - יש להדליק מזגנים

הצג את כל התשובות באשכול (2)
הצג תשובות (4)
avatar

היום נכנסנו למלון. קיבלנו חדר עם נוף לבריכה, עשינו שדרוג כאורחים קבועים. המוסיקה בדיסקותקה נשמעת מאוד טוב, אפילו עם המרפסת סגורה. המזג האוויר היום מעונן. כנראה כ-20 מעלות. תחת השמש מתחמם עד כ-30 מעלות. מזג האוויר נהדר. בגורלו נעים ללבוש חולצות צמריר ביום. מחכים להתחממות, כפי שנעשה בתחזית 😄 ומתחממים מבפנים עם אלכוהול בבר הקיננה. יין שמפניה ניזל לערב, עם כל זאת הוא אינו עלול להיות חלק מהקונספט החורפי שלו. בגדול הכל נשמר כהוגן. יש שם מגוון קוסמטיקות בחדר. הצוות תחושתי, מקדים את כל הבקשות ללא בעיה. בחדר פירות ברכה - בהקברת, אגוזים, בקבוק יין אדום וצ'אפית. הבריכות מחוממות. לאחרונה נכנסנו לפעם השנייה ובפעם השנייה סירבתי לצימר דלוקס. אני לא אוהבת את כל השיקומים האלה. אבל שמתי לב ששם יש אנשים. אני יכולה לומר שהמלון לא התייצב לאחר השינוי בשמו. האוכל - הכל טעים, האלכוהול - צריך לבחור. היין השמפני - חלש, היין גם כן לא משהו מיוחד. בירה הבעל גראדין לא לא פייס. קובה ליברה גם היה בסדר. האוכל משותלב בים, השזלגים בחוף קיימים, הכל בסדר.

avatar

ומה עם הקוקטיילים? האם יש עריכות?

avatar

כמעט כן. אני לא אוהב קוקטיילים, חוץ מאפרול. מילאו את האפרול, לא הכי רע, אבל גם לא ואו.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (1)
avatar
photo
photo
photo
photo
photo

נשארו רק המרגשות החיוביות על החופשה במלון זה! אנו מרוצים בכלל.

avatar
photo
photo
photo
photo
photo
photo

ערב טוב! אנחנו כרגע במלון) הכל נהדר! עם השינוי בשם, היחס לאורחים לא השתנה) הרבה דברים הם טובים יותר! האוכל מצוין, האלכוהול יבואי טוב, שמפניה מצוינת בברים) לאורחים קבועים, קישו את החדר, הביאו שקית חול של פשתן) הניקיון טוב, מחליפים הצעידה בכל יום, שתי מגבתות גדולות, שתי קטנות לכל אחד) הופעות בערב בלובי. ביום האנשים משחקים דארטס, יורים בקשת, משחקים בכדורגל ועוד. המזג האוויר ממהים! ביום 21 מעלות בחוץ, בריכה עם מגלשות 29 מעלות! המלון האהוב עלינו לא מאכזב!

avatar
photo
photo
photo
photo

הכל נהדר מאוד, השירות ברמה הגבוהה ביותר, גם אם עכשיו חורף, הבריכה סגורה וחמה, כמו כן יש בריכה בחוץ עם מגלשות. יש הרבה הופעות ערב, וגם קלאב בערב. האוכל מגוון וטעים מאוד, האלכוהול גם טוב. יש המון פעילויות בוקר/צהריים, דארטס, חידוש, רובה, כדורגל, וולייבול, מגרש טניס ועוד. הקלאב לילדים מאוד מוצלח, הם מציעים פעילויות וגם תוכיות, והבן שלך זכה בכמה פרסים 🏅, יש גם תוכנית ערב לילדים. בחדר תמיד ממלאים הכל, במיוחד כאשר יש המון אנשים. הגעתי עם המשפחה וכולם מרוצים! 👍 אני כבר מתל המלצות על דובדאן, אבל גם הוא אחר. 😂 אבל כבר צפויה לאוקטובר, כי כשיש פחות אנשים זה מעולה, יש מקום בכל מקום, הילד רץ לבד ולא מתבלבל.

avatar

איך בירכנו אתך ביום הולדת שלך ולאיזו ערך עלה הלכת? שלום

avatar

הכול הובא לחדר, לאחר מכן הדלקנו בעצמנו נר ואש ואז יצאנו לאליה קארט, שהוא לבן, דומה לאיטלקי, שם גם בירכו לי, שרו והוציאו חתיכת עוגה בוערת. לאחר מכן באולם שבו מתקיימים הופעות ערביות, לאחר הופעה, היו ריקודים, בעלי הזמינו לי שיר מה DJ "יום הולדת שמח" + הם הכינו לי קוקטייל טעים וגם ברכו, ולאחר מכן יצאנו למועדון לילה ושילמנו ברובלים, מכיוון שהדולרים נשארו בחדר, ה DJ מנגן לנו שירים רוסיים🙈 והיינו בכל האליה קארטים🙈 אבל בחרנו ליום הולדת בלבן. שלושה ימים ישבנו באליה קארט, בחרנו לאיפה נלך לאכול לארוחת בוקר, צהריים וערב, אבל להפתעתנו, כאשר העברנו את הארוחה לקומה העליונה, יש שם הרבה יותר טוב, ביום התרבענו חוץ, הייתה חמים על ☀️.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (1)
avatar

בנובמבר הייתה, החדרים הסטנדרטיים היו ישנים ומשופשפים, המקרר היה חוסם בכריות, היה מקשקש כל כך שהיה בלתי אפשרי לישון, הדלת הכניסה נפתחת בקפיצות, הייתה בעיה, לא נעים להתקשר, ללכת, לבקש, אבל לא רציתי לאבד זמן על כך, היו רק 7 ימים. קומת הלוקס הייתה טובה, השאר היו מאוד עייפים😏, אם להילך בפעם שנייה, אז רק לדלוקס.

avatar

שלום לכולם! אנחנו נהיה שם כבר ב-30 בינואר בבוקר! זה יהיה הביקור הרביעי שלנו) בשנת 2021 וב-2022 סחרנו את הבריכה הראשית והיה מדהים, אפילו עם הקוביד) אז לא הייתה בעיה שהשף והמלצרים שמים את האוכל) ניסינו מסעדות צרפתיות, איטלקיות ודגים) אז לא היו בעיות עם האלכוהול, זה היה חינם לגמרי למשך שלוש שנים) עכשיו אני אתחשב על סיני, אם יהיה, כי בעבר לא היה בחודשים הללו)

avatar
photo

לימי יומולדת, המלון מציע להעניק מתנה: הזמנה חינם אחת למסעדה à la carte, פירות, יין, עוגה סמלית וכרטיס ברכה. המתנה נשלחת אוטומטית לחדר ביומו של יומולדתו. כדי להזמין מקום במסעדה עליך להתקשר למחלקת שירות לאורחים. הם מתאמצים!!!!

avatar
photo
photo

הגענו לאחרונה, ביום מזג האוויר תקין, בריכה פתוחה עם מגלשות שאפשר לשחות בהן, יש גם בריכה סגורה, גם זה מדהים. מאוכלים בשפע, גם מוצרים אלכוהוליים טובים. התוכנית מצוינת, יש הרבה בידור :) קניתי חבילות סיגריות, בתודה אני נותנת, השירות מצוין :) ייתכן שאין בחדר חליפת ילדים, תשאלו בפנים עם בטחון, יביאו! המים בים היו מעט חמים יותר מהבריכה גם) ובכל זאת, המגלשות עובדות שם בחוץ, מחממות בסביבה נוחה, בפנים היה חם כדי לשחות בבריכה) האנימציה ממש טובה, גם לילדים וגם למבוגרים. ביילד שלי בן 5, אבל הוא לא נשאר בחדר עם המשפחה, הוא הולך איתי לכל מקום, אבל הוא אוהב הכל) במיוחד את הבריכה! יש גם טיפוח בחוץ. קיבלנו מספר טוב מפעם הראשונה. גם בשתייה אתם צריכים להיות זהירים, עליכם לשמור עליהם, לבדוק מה הם משפכים, אלכוהול מיובא עליכם לבקש, הם שולפים אותו לא רצונית, אם לא תצפה, הם ישפכו את התורכי שלהם. זה מתבצר בברים. ובכל זאת, השמפניה והיין שלהם פשוט מדהימים. מאכלנו באלה קארטה עד היום האחרון מ־25:) סיברינו את המסעדות.

avatar

אמרי לי, באיזה דבר את מתלבשת ביום? אני כרגע מסדרת את המזוודה שלי ורוצה לקפוץ את הארון שלי בשמחה) מה עדיף ללבוש ביום? האם יתאימה נעליים פתוחות?

avatar

אין נעליים פתוחות, רק בבריכה אם כן, אחרת נעלי סניקרס. ביום נוח בחולצה, בערב ג'קט מבודד. עלינו גם לבדוק את הרוח, אם היא חזקה אחת, אם אין רוח זה טוב לשזוף :)

avatar

ביום אפשר ללבוש שמלה? קיץ.

avatar

שמלה כדאי לקנות בהתאם לעונה, מכיוון שכרגע הרוחות חזקות, אבל במבנה ובחדרים יש חם למדי. פעמו עם חליפות רחצה על הים ובגן עד כדי כך 🙈

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

מסעדה בתשלום?

avatar

לא, בחינם

הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

איך לבקש אלכוהול בצורה נכונה?)))))

avatar

לדעת איזו בוטיק ויסקי אתה רוצה.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (3)
avatar

טובה יום. סתם הגענו, מביאים לנו בחדרים מעולים. הגישה לתיירים טובה מאוד, רוב הנופשים מרוסיה ומקזחסטן. בכנות, האנימציה לא הייתה מעניינת אותנו כל כך, אבל ראיתי ב20:30 מיני דיסקו, אזרחים הצעירים בעיקר, אזרחים היוונית, ערבי ומגדר, כך שהייתה להם פיצוץ שיידעו הילדים מקולבם), ראיתי ילדים הולכים עם צבעי אקווה ומדליות, כך שיש פעילות מסוימת.

avatar

הבריכה המרכזית אינה מחוממת? במקורי הכתוב כי יש חימום.

avatar

לפי התכנית, כתוב שיש חימום, אך זאת בפיקוח המלון. ביום הראשון שהגענו משהו הסמיק לי כי האמא מתרחצת, ראיתי אדם אחד צולב. אז היה גשם ונראה שהוחלט שלא לחמם יותר. כל כך מעט אנשים הגיעו לנוחות מאז 9 בינואר.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (1)
avatar

נחה במרץ. התיישבנו מאוד מוצלח, קרוב לבריכה הראשית ולקבלה. התייחסות הצוות הייתה זהה לכולם, במסעדה מנהלים ומנהלות צעירים שמהווים תפקידי הבקרה ודיאטות, שווה לכולם שיתוף פעולה "קריאה ראשונה", אם המלצרים לא התמודדו, הם עצמם נכנסו) המלון מצוין, אנחנו מנוחים שם לא לראשונה, רק שהוא שינה שם כעת- אולי, משהו השתנה(

avatar

שינה רק השם!

הצג תשובות (1)
avatar

היינו בנובמבר 2022, ביום היה בין 27-30 מעלות מזג האוויר, בערב היה קר מאוד וקיבלנו עלינו מעילים וחלוקיות מעליהם. המלון מדהים מאוד, האוכל טעים ומגוון. התארחנו בקומפלקס "דלוקס".

avatar

היינו פה בשנה שעברה מה-5 למרץ. נשרף במלואו. תקחו קרם. היינו כאן לראשונה בתקופה הזו, אני מילאתי הכול לכתובת, חשבתי שאין עונה עכשיו, קר. ביום השני חיפשתי שמנת במסעדה 🤣 מאוד חם, שמשי ורוח קלה. היינו כל היום בחולצים. מאוד, אין טיעון לגביו. תמיד הלכנו לאלווה דונה בסידה. היינו פה לראשונה. שני המלונות נעימים. כל אחד מהם יפה באופן עצמאי. בעוד שבוע נשלח את הילדים, בעוד 3 אנחנו תוכננים ללכת לאחד מהם.

avatar

כן, הייתי שוב בוודאות. היינו בסוף אפריל ובסוף אוקטובר. מלון מעולה. האוכל היה טעים מאוד. אני ממסעדות רגילות והריח של האוכל מקרע אותי. אבל כאן היה טעים בכל מקום וכל דבר. המסעדה הראשית והפודקורטים. אני מודה בכבוד ומשתחווה לשפים. תודה על האוכל הטעים והנימוס. אלווה בבלק - סופר. גם אם שינו את המותג, אני חושבת שהם לא יצליחו לשנות הכול לצד הרע.

avatar

בליק באלו בחלקה הייתי שוב בלי לחשוב פעמיים. ודווקא ב"זמן לא מתאים". הפעם הראשונה שהיינו בחופשת האביב. אם לא הייתי יוצאת לחוף כלל לא הייתי מבינה שזה לא קיץ))

avatar

אתמול הגעתי. מלון מצוין עם שירות מצוין מאוד. מלצרים נהדרים וברמנים מדהימים. יש לקום בסערה נהדרת עם קפה טעים. בריכה שמוממת ענקית בחצר פתוחה וסגורה. סאונה, חמאם. ישנם כמה נקודות שליליות. בקומת האפס של המבנה הראשי יש קלאב לילה. המוסיקה צורחת עד לבוקר. תבקשו חדר בצד השני או מעל הקומה השנייה. בכללי, הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להיות כמה שיותר רחוק ממנו. המזון הרב, לא כל המזון טעים, לצערי, אבל השונות מצליחה לפתור. תמיד תמצאו משהו שלכם. ופלוס על הבורשט:))) אני בהחלט אחזור למלון הזה.

avatar

אני כרגע במלון הזה. הבריכה הגדולה מתחממת, האנשים רוחצים וגם הילדים. הבוסקרים חופים בים. האוכל טוב, יש תמיד מוצרי ים ודגים. וכמובן תותים 🍓.

avatar

האם אני מבין נכון שאתה כרגע בבלק, ויש לרשת מלונים זו גם מלון בסידה?

avatar

אני בבלק. כן, גם בסיידה יש, יש גם הוא שלישי בקירישה, אבל אין לו קונספט חורפי. הייתי בשלושת המלונות, אבל בבלק הוא הכי טוב בעיניי.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג תשובות (1)
avatar

אני נוסע לאלו בבלקה באפריל כל שנה. חם, אמנם הים מעט קר, אבל הבריכות מצילות. מלון מצוין מאוד.

avatar

היינו באפריל בשנה שעברה. נהננו מהכל, האוכל, הבידור לילדים והבריכות המחוממות.

avatar

נכחנו כאן במבנה חדש - נו, זה לא כל כך טוב. עד שתגיע מתוך המבוךים האלה לחוף הים או לבריכות או למסעדה - תתווסף. המלון מסוגל בצורה לא נוחה. האוכל רגיל, די מתחשב. המלון 4 כוכבים טוב, אבל לא בכלל 5 כוכבים.

avatar

לנו היה מאוד מרוצים מהבניין החדש שלנו עם הרחק מהמרעה. שקט ושלווה. לגבי התהלך, זה רק ענוג עבורנו, אנחנו לא רוצים הכל בגורם אחד. וההרחקה זו מצחיקה) אבל יש להם בר ומסעדה שלהם, ספא גם בבניין החדש 😁

avatar

על מבוך, בהחלט) אמנם יש לשים מספר בקרבת המעבר להחלפה.

הצג תשובות (2)
avatar

היינו בנובמבר. הכל היה מאוד נהדר: האוכל היה טעים, הבריכה היתה חמה, שחינו בים והייתה המון ייצורי ים.

avatar

עכשיו במלון. שמפו, ג'ל, מרכך, לושן, ממרח ומברשות שיניים כולם מניחים! שלוש תיקים לים (אנחנו בשניים) )) בבר יש משקאות גזוזים, מיצים, מים, דבש, צ'יפס, שוקולדים. אין דגים אדומים, רק בטונות מיני. ציפורניים / ברבוניות בסלטים ובמנות חמות. ממפעיל התיירות ידוע לי שבאוגוסט החליף הבעלים של אלוות במלונות.

avatar
photo

המלון הטוב ביותר בחוף הים התיכון! אנחנו כרגע כאן.

avatar

מסכים במאה אחוז. מלון חוזר מצוין. וכמה טעים שם... ממ...

הצג תשובות (1)
avatar

היינו בשנת 2021 משמש אותנו מ-11 באפריל. האוויר היה מצוין! צלחת במים, פארק מים עם חימום. שמפניה עם דובדבן. כל כך הרבה אפשרויות לאוכל, המטבח הרוסי הוא יוצא מן הכלל, הקונדיטוריה טעימה מאוד. הצוות היה מסור לפרטים. בעצם מלון חוזר 🥰

avatar
photo
photo
photo

אנחנו כרגע באלווע. נותרו 2 ימים :( לגבי אלכוהול: בלנטיינס ובלאק לייבל מויסים בחינם. עושים מוהיטו בקלאב הוואנה. המון אוכל, לא כל כך טעים לדעתי, אבל בחירה גדולה. היום לדוגמה, לערב יש עוף, צוואר עגל, הודו, עוף במגוון צורות, כרעיים, דג. בכלל, כל מה שתרצה. אבל לא ראיתי מזון טעים באף מלון טורקי. היינו רק פעם אחת ב־4 כוכבים, ושם היה בלתי אפשרי לאכול. כאן יש כמות. כמו לגבי אותיות האלכוהול, ראיתי שפותחים בקבוקים מחותמים.

avatar

האם אתה בטוח שזה עובדת אמיתות? )) בשנה שעברה, במרכז גביע העולם בכדורגל, הזמנתי קוניאק... הכוס הראשונה הייתה בסדר, כל השאר בהחלט מבקבוק אחר... בנוגע למוהיטו מקלאב האוואנה, יכול להיות שמזל היה לאדם, אבל אני ביקשתי בדיוק מממנו, מילאו ממנו אחד אחר, אומרים שזה כבר לא בתפריט. בתמורה, יש תפריט בכל דוכן הבר.

avatar

כבר שנים אני מתארח במלון הזה בכל אפריל. תמיד כל הברמנים משקים אלכוהול וסירופים מבקבוקי החברה, ומיץ משקיות. אני מתענג על השמפניה המותאמת אישית שלהם עם דובדבן. מלון נהדר ועם כל שנה השירות משתפר רק.

הצג את כל התשובות באשכול (1)
avatar

יש טעם מורגש כשמגישים בלנטיינס. אבל כשאתה לא מבקש ורק אומר ויסקי, הם מגישים משהו מקומי. יש חוש הבחנה לטעם ולצבע.

הצג את כל התשובות באשכול (2)
avatar

הבנה שגם להם יש חביתה במכונה.

avatar

במכונות הם מתפקידים מבקבוקים וחבילות, כמה פעמים ראית זאת.

avatar

בבר הלובי הם לוקחים גוואנה לא ממכונה) ויש שוקילה של אולמקה שם, כנראה שהם לא מתעסקים והם מעבירים שם. בכל מקרה, לא תתלונן על הטעם בוודאות) לא היה גם רע מעולם 😄

הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (1)
הצג את כל התשובות באשכול (3)
הצג תשובות (1)
avatar

היינו כמה פעמים והיינו שמחים לחזור שוב. המלון מצוין, ממש ברמה. בכללי הרשת כולה מעולה. היינו באלו בקמר, גם זה היה מאוד נהדר, השטח ממש טוב. אבל בבלק, אלווא רמה גבוהה יותר 👍

avatar

אלוואדונה בבלק. מלון כדאי, התארחנו שם. ובהחלט הייתי שמה שוב.

avatar

ALVA DONNA מלון מצוין מאוד, אני מתארח/ת שם בלבד. ובים אנחנו תמיד צולים את עצמנו, יש שם חוף מאוד נקי, הסמל "דגל כחול" לא ניתן כל כך בקלות.

avatar

אנחנו מתארחים עם הילדים בגן בן 6 ובת בת 15 ב-Alva Donna, בלק. אנחנו מאוד אוהבים את השטח, האוכל טעים מאוד ומגוון. החדרים יפים - יש הכל, הכל עובד, ניקיון מדי יום, רק אין קיקל נושא - בתשלום. הים חם, אבל החול דק, לכן חשוב לקחת איתך נעלי מים. הצוות מתאמץ מאוד, רוב המתארחים הם רוסים, יש קזחים וגרמנים. כל הצוות דובר רוסית. הכל נקי ויפה. ההופעות הערב מאוד מעניינות, ואני סקפטית בתחום זה: הרבה ריקודים אקרובטיים מעניינים, טריקים, תצוגות מתחפשות, קסקדרים. בכלל, מדהים! אנחנו מרוצים מאוד.

avatar

הגעתי היום ממלון אלבדונה אקסקלוסיב בלק. החדר בגוף דלוקס, למחיר הזה היה אפשר גם יותר שטח. הארון היה מוזר מאוד - קטן לשמלות ארוכות. האוכל מצוין, אבל הכל א-לה-קרט בתשלום. המשקאות טובים (אני לא שותה ויסקי, לא אוכלס אני), בהקפיא הם בהחלט לא היונים). ההופעות הערביות פשוט מנצחות, הדיסקוטקה - בסדר) כללית, מרוצים. מתוך הנופשנים 80% רוסים, קזחים/ישראלים, ערבים, גרמנים.

avatar
photo

אני מתנוח כאן במלון הזה משנת 2016, אני בתייר גם במלונות אחרים, אבל ALVA DONNA הוא הכי טוב מכולם, זה פשוט אהבה.

avatar

אני אשאיר את הביקורת הקטנה שלי על מלון זה. מלון מצוין מאוד! נהניתי מהכל: האוכל, השטחים, המשקאות, ההופעות.

avatar

נתיישבנו במלון הזה בשנה לפני זו. הזמנו חדר משפחתי. הכל היה מהמם. נהנינו מאוד: החדרים, השירות, הכל. בשנה שעברה היינו גם בקמר, עולה על הכל: הים נקי יותר ולא כל כך חם בגלל ההרים.

avatar

היינו באלבדון בלק באוקטובר 2020. כל ערב היו הופעות טובות, אחרי 22:00 ועד 24:00 היה דיסקותקה, בחורות מזמינות כל אחד, תנועה. האוכל היה סביר, בינוני. ממוצרי ים - רק דגים כמו סיבס, אגזוזים וסרטנים לא היו. במבנה הישן, שהוא קרוב יותר לים, החדרים ככה לכך, ישנים אבל הם זולים. המבנה החדש הוא מעולה, חלל הכניסה יפה מאוד, טוב יותר מהכסף הזה, פסנתר. הייתה המון אלכוהול מיובא במיוחד בו. החוף לא רע, מרווח, חול, בכניסה לים גרטולים קטנים כמו בכל מקום. התמכרנו במבנה הישן, אבל תמיד הלכנו לארוחת ערב ורק ישנו וישבנו בלובי שם. המיקום לא רע, קצת רחוק מאנטליה, אבל יש חנויות מקומיות עם דברים באיכות בינונית סמוך.

avatar

שלום. היינו באלבה בבלקה לשנת החדשה מ-20 ל-21. נהננו מאוד מהכל. ויש לנו מה להשוות. אז שבוע הארחנו ב-IC בלארה. ואלבה נהנתה יותר בניגוד. לנו יש משפחה עם גילים שונים, אנחנו עם בעלי, בן בן 16 ובת בת 5. כולם נהנו. לא בכל המלונות יש צעירים, ובניסיון שלנו בקיץ במסגרת זו ביקרנו במלונות רבים שונים בתורכיה, אך כאן היו הרבה צעירים, דיסקות מתמידות, מאמנים על קרח בסביבת הבריכה, נושאים את הבן רגע. האנימציה לילדים הייתה גם ברמה. האוכל היה מדהים: תותים, אבטיחים, ירקות ים. אני כותב בהשוואה ל-IC, שם לא היה את זה בזמן זה. הייתה בריכה חיצונית מחוממת ובית ספא. החדרים היו קצת משונים. מגורים הדלוקס היו סגורים בחורף, גרנו בחדר משפחתי בגוף המרכזי. להתחלה קיבלנו חדר מול הקיר, אבל החליפו אותו מייד. המלון טוב. אבל לכל אחד יש עדיפויות שונות. בעוד שבועיים אנחנו הולכים שוב לאלבה. מרוסיה מגיעים אליהם זמרים שונים ובביקור שלנו יהיה את מארי גו.

avatar
photo
photo
photo
photo
photo

פגשנו עם בעלי באוקטובר והורים פגשו בחג השנה החדשה. המלון מצוין מאוד. גם אנחנו וגם הם התארחנו בבניין "דלקס". הבניין הזה חדש, נקי ויפה. כמה תמונות של הבניין הזה יש פה, אני ממליץ בדיוק עליו. יש מסעדה, בית קפה ועוד במלון למתארחים בבניין הזה. האוכל במלון איכותי ומגוון, יש מזון ים, שתיית משקאות מיובאים. צוות האנימציה נהדר, כיף מהבוקר עד הלילה, הופעות ערב מעולות! החוף טוב, אין בעיות עם שזילה. הקרקע מטופחת מאוד, ירוקה, יש הרבה פרחים! לגבי קניות, הלכנו במונית מהמלון ב15 דולר לחוץ "ארץ האגדות" לכיוון רחוב הקניות. רשימת החנויות, אני חושב שאפשר לראות באתר הרשמי.

avatar

היינו ביוני. החדרים לא נותנים תיקונים כבר הרבה זמן, אין שיפוצים, הניקיון משאיר ברצון לשיפור, האוכל טוב. המלון נמצא רחוק מבלקה וקדריה, על מנת לקנות יש לצאת.

avatar

התרגום לעברית של הטקסט הוא: הרגשותיי ממלון ALVA DONNA בבלק. הים כניסה טובה. יש קבוצה ילדים, תפריט ילדים ובריכה ילדים, גם לקטנטנים.

שירותים ופינוקים
 • בר / לאונג
 • עיסוי,
 • עיסוי / מרכז יופי
 • מועדונים ליליים
 • מגרשי טניס
 • ביליארד
הצג את כל הפינוקים 54
מיקום
למרכז העיר
5.1 km
מה נמצא בקרבת מקום?

מחירי חדרים

מבוגרים
בחר תאריך
loaderטוען
בדוק זמינות
המחירים עשויים להיות אֶיּוֹם, בחר תאריכים כדי לראות את המחירים הנוכחיים
תוכל להזמין מלון רק באתרי השותפים של TravelAsk
מחיר
עדכן מחירים

סך הכל 52 שאלות

avatar
anonim
2024-04-10T00:58:31+03:00

תוכלו להסיע בחול יחפים או יש צורך בכפכפי קורל?

תגובה
avatar
Inna
2024-04-10T01:01:42+03:00

החוף עצמו הוא חול, קרוב יותר לים תמצאו סלעים קטנים, ולכן בשבילי נוח יותר עם כפכפי קורל.

הסתר תשובות
1
avatar
Daria
2024-04-09T01:36:46+03:00

אמרו לי, בבקשה, היכן השיקול הקרוב למלון עם מחירים סבירים? רצינו לקנות ויטמינים.

תגובה
avatar
Misha
2024-04-09T02:29:32+03:00

יעברו ימינה מהמלון כ-100 מטר, שם יהיו רצועות קניות, לדעתי יש שם מספר בתי מרקחת, המחירים לשנתיים לאחור היו סבירים, בערך כמו במוסקבה

הסתר תשובות
1
avatar
Alhimlk
2024-04-08T17:11:05+03:00

שלום. האם קיים בר על האזמורת או אוהל עם שזלונגים?

תגובה
avatar
Elena
2024-04-08T17:15:17+03:00

יש בר, פועל. יש מזרנים.

הסתר תשובות
1
avatar
Baurzhan
2024-04-06T10:35:19+03:00

עוברים 17.04, האם שווה לקנות סים מקומיים או שהמלון מספק גישה לאינטרנט?

תגובה
avatar
Irina
2024-04-06T16:57:56+03:00

האינטרנט בכל רחבי המלון הוא בחינם

הסתר תשובות
1
avatar
Stanislav
2024-04-05T01:17:18+03:00

כולם ערב טוב. האם אכן כל השתייה המיובאת במלון מתוחכמת או חינם?

תגובה
avatar
Yuriy
2024-04-05T01:35:18+03:00
photo

כל הסוגים של אלכוהול עד גיל 12 ניתן בחינם, כולל שיבס 12 שנים בחינם, רק עליך לוודא שישאילו לך את המקורי. בר בלובי.

avatar
Stanislav
2024-04-05T01:40:16+03:00

המדף העליון מאוד מוצא חן 👍

avatar
Yuriy
2024-04-05T01:41:16+03:00

בה זה לא חינם. יהיה טוב יותר ללכת לקמרה.

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Yuliya
2024-04-04T21:15:42+03:00

יום טוב, האם מישהו היה במלון הזה באוגוסט? התיירים שלי דאגים שבמלוא התפוקה של המלון בעונה לא יהיה אפשר להתקדם שם.

תגובה
avatar
L
2024-04-04T21:46:51+03:00

בעונת הנופש במלון מלא, כמו בכל האפשרויות המכבדות. יהיה אפשר להתקדם בכל מקום)

avatar
Yuriy
2024-04-05T01:37:15+03:00

כבר כעת יש תורים

avatar
Evgeniya
2024-04-05T03:13:24+03:00

כבר כרגע לפעמים קשה לגרום לעצמי לעבור, ובאוגוסט זה יהיה עוד יותר קשה, כפי שנראה לי.

avatar
Evgeniya
2024-04-05T14:33:17+03:00

כן, יש תורים. אבל הרגע הכי לא נעים - זה המגבות שנשארות על השזלונקים בקצה הבריכה. זה בלאגן. כולם במגבות מהבוקר המוקדם ביותר, אבל אוכלוסיית כ-10 אחוזים בעצם.

avatar
Daria
2024-04-05T15:26:01+03:00

תגידו, האם מדובר בבריכה עם מגלשות? והאם יש מקומות בבריכה ילדים?

avatar
Oksana
2024-04-05T17:40:38+03:00

כבר עכשיו אי אפשר לחדור, אנשים עומדים בתור על דג סלמון מלוח לארוחת בוקר או על אומלט, למרות שפתחו מסעדות בכל בניין. אין מספיק שזרונים ליד הבריכות. וזה רק אפריל! בים יש יותר מקום, מפני ששם רוחות. אבל גם לא ממש מלא. אני לא הייתי נוסע לכאן בעונה 💯, הם לא מסתדרים עם זרמים. אנחנו תמיד משחיתים בחוף לילדים, אנחנו כבר שבוע כאן, אם אין מספיק שזרונים, יש דשא עליו ניתן להתרחב ורשתות. אחרי 10:30 רגילה אין בקיץ חופשי.

תגובה (1)
1
avatar
Mariya
2024-04-09T03:08:58+03:00

כשהמזג אוויר טוב, גם אין.

תגובה (2)
2
2
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
4
avatar
Anna
2024-04-03T02:06:03+03:00

ערב טוב, תוכלו לעזור איזה מתן במלון או מי כבר היה שם, האם יש מעילי ילדים?

תגובה
avatar
Elya
2024-04-03T02:13:17+03:00

כן, זה נתן

avatar
Ekaterina
2024-04-03T10:12:09+03:00

טוב יום, היינו במאי, לא היו חלפונים. ייתכן שיבוא אליכם בבקשה.

avatar
Evgeniya
2024-04-03T10:53:53+03:00

יש טונות. עבור התינוק הבן שנתיים, הביאו לנו את הכי קטן שיש במלאי, עליו כתוב 10-12.

תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
2
avatar
Nadezhda
2024-03-29T02:30:12+03:00

צהריים טובים! האם במלון הזה צוידה תיק חוף?

תגובה
avatar
Gulnara
2024-03-29T02:34:38+03:00

כן. אני משנה בלי בעיה, אם פתאום הדבר נתקל בתקלה

avatar
Katerina
2024-03-29T02:35:46+03:00

כן, בכל מקרה ברירת המחדל בחדר תלתלת חוף)

הסתר תשובות
2
avatar
Rima
2024-03-27T19:22:15+03:00

האם יש פעילויות מיוחדות עבור ילדים? האם יש להם מעניין במלון הזה?

תגובה
avatar
Inna
2024-03-27T19:46:44+03:00

התוכנית של מועדון הילדים מצוינת, שלושה אנימטורים מתמקדים בכולם

הסתר תשובות
1
avatar
Ella
2024-03-23T14:06:50+03:00

חברים, אנא תכווינו, יש שם במלון מוצרי ים? ישנה בכלל משהו?

תגובה
avatar
Elena
2024-03-23T16:20:58+03:00

אתמול הייתה סוסיית בלמים, אוקטופוסים!!! סלט דג אדום ממולח, אוקטופוסים!!! דורדה על הגריל, גלילות מתוך דגים שונים!

הסתר תשובות
1
avatar
Irina
2024-03-20T18:23:55+03:00

צהריים טובים, אנא תכתבו לי מי נמצא כרגע במלון - איזה בירת בקבוקים יש והאם יש שתייה קשה ג'ק דניאלס, או שיש עלות נוספת? האם מכינים קוקטיילים על בסיס אלכוהול מיובא? והאם יש גלידות באריזות?

תגובה
avatar
Inna
2024-03-21T00:45:20+03:00

אפס וג'ק דניאלס זמינים) יש גם גלידה באריזה, מבחר רחב

הסתר תשובות
1
avatar
Irina
2024-03-20T10:24:43+03:00

שלום. האם יש קישוט בחדר?

תגובה
avatar
Natalya
2024-03-20T13:58:19+03:00

שלום! אין קיא בחדר(

avatar
Ekaterina
2024-03-20T14:27:12+03:00

אין

avatar
Mariya
2024-03-20T14:47:17+03:00

השנה תהייה קיימת דובדנה בבקשה - אמר נציג Dobedana בפגישה עם סוכני תיירות.

avatar
Inna
2024-03-21T00:44:14+03:00

מאפריל יינתן על פי בקשתך

הסתר תשובות
4
avatar
Sofia
2024-03-17T21:55:14+03:00

מה מספר המשפחה עם 2 חדרי שינה אתה ממליץ לשהות? באיזה מבנה?

תגובה
avatar
Nadezhda
2024-03-17T22:04:45+03:00

הדלוקס שלהם, עם הבריכה והים קצת רחוקים, בקיץ יש שם בריכה משלהם. בדלוקס יש להם מסעדה שלהם, בר שלהם, גם חנויות שונות, תמיד שקט שם. אף על פי שבמעל לעשור אני לא הייתי בכל הקורפוסים והחדרים של מלון זה. בכל מקום טוב.

avatar
Nadezhda
2024-03-17T23:39:06+03:00

אנא עזרו לי, האם יש שתייה יבשה מיובאת בבר?

avatar
Nadezhda
2024-03-18T00:06:45+03:00

תמיד היה, בשנה ההיא בוודאות. זה מלון מאוד טוב, כמעט כולם מדברים רוסית. באפריל - אבטיחים, מלונים, תותים. תלכו גם למסעדת סינית, שם יש להם גלידה מטוגנת.

תגובה (1)
1
avatar
Marina
2024-03-18T01:00:23+03:00

כמעט הרגשתי שבבר של בניין דלוקס הכחול האלכוהול היה טוב יותר. והקוקטיילים היו טעימים. גרנו בו, אך הלכנו בתחילה לבר בבניין אחר, אך בסופו של דבר החלטנו שבשלנו טוב יותר.

avatar
Nadezhda
2024-03-18T01:11:05+03:00

ולי יותר נעימה הבר במבנה, שם נמצאת קבלה, שם ובחוץ אפשר לשבת, והאלכוהול בכל מקום זהה.

תגובה (1)
1
1
תגובה (2)
2
2
תגובה (1)
1
1
avatar
Nadezhda
2024-03-17T22:23:44+03:00

אנחנו לקחנו בדילוקס

avatar
Gulnara
2024-03-18T01:10:18+03:00

אם אתה אוהב שקט - דילוקס.

avatar
Tati
2024-03-26T02:57:50+03:00

כלומר, אם אני הולכת למתחם דלוקס, אפשר לצפות לשקט? רישמתי לערוץ של המלון בטלגרם. יש שם אורחים. המון אנשים. הם שייכו סרטונים, זה אפילו מעט הפתיע אותי. מההודעות שם, נראה שהמלון כמעט מלא, ולכן הם פותחים את מתחם דלוקס מוקדם.

avatar
Elena
2024-03-26T11:56:41+03:00

בדילוקס שקט, קוקטיילים כלם ראויים, המון מגוון! אם יש רצון לקוקטייל שאינו זמין, הברמן יכין🤣🤣🤣🤣, גם אלכוהוליים וגם ללא אלכוהול, הילדים שלנו מנסים חדשנות!

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
3
avatar
Sofia
2024-03-17T21:51:37+03:00

אנא ספק מושג על הקונספט הקיץ במלון מאיזה תאריכים? רוטשילד עם מים מחוממים החלו לפעול?

תגובה
avatar
Elya
2024-03-17T22:30:54+03:00

הגלגלות פועלות

avatar
Evgeniya
2024-03-24T12:27:57+03:00

מה - התכנית הקיץ מתחילה ב-01.04

avatar
Maksim
2024-03-24T15:28:03+03:00

היי, מה ההבדל בין הקונספט הקיץ? תודה.

avatar
Evgeniya
2024-03-24T15:32:30+03:00

יותר מסוגי אלכוהול, המבנה בסגנון דלוקס מתחיל לפעול. בקצרה.

avatar
Elya
2024-03-27T04:56:44+03:00

דלוקס עובד כעת, מאחר והמלון כמעט מלא :)

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
2
avatar
Daria
2024-03-16T12:24:03+03:00

שלום! האם יש חנות חליפין ליד המלון, שבה ניתן להחליף רובלים ללירות?

תגובה
avatar
Sasha
2024-03-17T12:26:50+03:00

טובה עושה יום, בתחנת הקבלה בשנה שעברה המרתי דולרים ללירות, לגבי רובלים אני לא יודע, לצערי.

avatar
Alhimlk
2024-03-17T12:35:24+03:00

מדריכי המלון כמעט תמיד מחליפים מטבע, בשקלים או בדולרים, קורס שלהם לא ממש טוב, אבל ניתן להחליף כמות קטנה. ניתן גם להחליף בדוכן חליפין בשדה התעופה, אך גם שם הקורס אינו משתלם.

avatar
Elvira
2024-03-17T13:01:29+03:00

באזור המלון יש בית מרקחת, נסו להחליף שם, המחיר היה טוב.

הסתר תשובות
3
avatar
Daria
2024-03-11T23:26:12+03:00

ליל טוב! האם יש סופרמרקטים ליד המלון (בבלק) בהם ניתן לרכוש מוצרים לילד, כולל מוצרים לשחייה?

תגובה
avatar
Gulnara
2024-03-12T01:32:09+03:00

אין סופרמרקט בקרבת מקום. אני חושב שאפשר למצוא בחנות הקטנה שנמצאת ליד המלון.

avatar
Veronika
2024-03-12T11:09:23+03:00

בדרך כלל יש חנויות קטנות במלון ויש בהן מבחר קטן של קרמי הגנה, צעצועים וחיתולים, כולל לשימוש במים, אך הבחירה מוגבלת. כדאי לקחת איתכם.

הסתר תשובות
2
avatar
Mariya
2024-03-06T23:27:30+03:00

ערב טוב, האם יש שירות בחוף (האם מוגשים משקאות)? מה סוגי הבירות שיש? 😁 מה הופעות הערביות בתוכניות?

תגובה
avatar
Glikeriya
2024-03-07T13:28:01+03:00

היי! היינו בנובמבר. לא אכבר על בירה, לא שותים. לא הייתה שירות, חורף. התוכניות היו לא רעות, אבל גם אין דבר מיוחד. במאי יהיו הופעות של כוכבים. שוב, המושג היה חורף, אז קיץ יכול להיות הכל יהיה מעניין יותר.

הסתר תשובות
1
avatar
Yulya
2024-03-06T00:29:41+03:00

האם יש חיבור אינטרנט אל חופשי בכל המלון?

תגובה
avatar
Irina
2024-03-06T01:28:56+03:00

כן

הסתר תשובות
1
avatar
Yulya
2024-03-05T23:42:51+03:00

האם יש למישהו תמונה של הים בחוף המלון? הזריחה מעניינת.

תגובה
avatar
Maksim
2024-03-05T23:49:21+03:00
photo

כניסה טובה 👍

avatar
Nina
2024-03-06T00:22:10+03:00
photo

יש חתיכה וגם ללא גלים - חול נקי

avatar
Yulya
2024-03-06T00:26:28+03:00

תודה רבה ☺️ והאם כתום רק בכניסה או גם במים?

avatar
Nina
2024-03-06T00:27:06+03:00

רק בכניסה. לאחר מכן חול

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
avatar
Olga
2024-03-08T17:15:18+03:00
video__preview
photo

זה הים כזה

הסתר תשובות
3
avatar
Elena
2024-03-05T10:45:25+03:00

אנחנו מטוסים בשלושה שבועות לאלבה! יש לי שאלה אחת: התפריט הקל חייב תשלום?

תגובה
avatar
Inna
2024-03-05T11:29:58+03:00

אין לי היום הולדת, לכן זה בחינם עבורי ולאורחים שלי שבאים איתי! השירות, המטבח והעיצוב לא יואמים.

avatar
katerina
2024-03-05T11:40:30+03:00

האם אתה לא תגיד לי, איך חושבים על יום ההולדת של הילד?

avatar
Inna
2024-03-05T11:41:12+03:00

כן, גם ילדים שם מברכים

avatar
Inna
2024-03-05T11:42:16+03:00
photo

זה תפריט איטלקי א-לה-קארט, נאמר לנו שבקיץ הוא עובד רק בקונספט החורפי. מלון מדהים, אני לא אוהבת לחזור שוב לאותו מקום, אבל החלטתי לחזור לכאן.

avatar
Marina
2024-03-05T20:43:26+03:00

גם אנו מתאמצים לנסוע למלונות שונים, אך במלון הזה רוצים לחזור.

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Sofia
2024-03-04T18:13:38+03:00

אתה יכול להמליץ על בקבוק פיצוץ במלון? מה שותים בברים, יש לך פרוסקו?

תגובה
avatar
Vlad
2024-03-04T18:16:27+03:00

בכנות, היית היינו, או השמפניה, לא אהבנו. אני גם אגיד על ברנדי.

avatar
Sofia
2024-03-04T22:08:34+03:00

מקומי? או יבוא?

avatar
Elya
2024-03-04T22:18:55+03:00

שמפניה מקומית, אין שום פרוסקו שם.

avatar
Inna
2024-03-05T00:16:46+03:00

בשעה זו אני שותה פרוסקו

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
avatar
Vlad
2024-03-04T22:38:32+03:00

יין חזק מייבוא

תגובה (2)
2
2
תגובה (1)
1
1
avatar
Nina
2024-03-04T22:32:57+03:00

פרוסקו לא ראיתי, אבל שמפניה די טובה - ורודה ולבנה, יבשה. זה הרגיע לי)

הסתר תשובות
2
avatar
Ella
2024-03-03T15:26:34+03:00

שלום לכולם! האם תוכלו לעזור לי ולהגיד לי אם במלון יש מאכלים ים? האם הם מגישים? אם כן, כמה פעמים בשבוע זה קורה? ואיכות המאכלים?

תגובה
avatar
Inna
2024-03-03T20:20:19+03:00

עד שלא היה

avatar
Nina
2024-03-03T21:18:55+03:00

קיסמוטים מיניים עם תרמית פעם אחת ראיתי וזהו. אבל הרבה דגים כלליים

avatar
Vlad
2024-03-03T21:20:24+03:00
photo

בסתיו, השרימפס היו... סושי עדיין קיימת...

avatar
Ella
2024-03-03T21:29:53+03:00

וכמה פעמים הוגש?

avatar
Vlad
2024-03-03T21:33:19+03:00

הערבות הנושא היו, פעם בשבוע בוודאות. הדגים, כמובן, כל יום, רחובות.

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
3
avatar
Tatyana
2024-03-02T13:56:47+03:00

תספרו, בבקשה, מה מחוץ למלון? האם יש חנויות קטנות לטייל בהן?

תגובה
avatar
Inna
2024-03-02T14:21:42+03:00

מול המלון יש שוק קטן, יש בו בתי מרקחת, אבל אם אתה מחפש חניות טובות, עליך לנסוע לקרבת מקום ולא לקנות כאן כלום.

avatar
Marina
2024-03-02T14:55:43+03:00

לא רחוק ממלון יש תחנת אוטובוס, נסענו בדולמוש לאגדה.

הסתר תשובות
2
avatar
Tatyana
2024-03-02T08:23:08+03:00

שלום, האם מישהו יכול לספר על קרוב לילדים, בבקשה? האם האנימטורים מדברים רוסית?

תגובה
avatar
Inna
2024-03-02T13:34:37+03:00

שלום, נערות מרוסיה

avatar
Inna
2024-03-02T13:35:47+03:00

התוכנית נרחבת, אך ילדי לא הולך, אלא צייר, אופה, צור, חצים לילה, כולל דיסקו, להשתתף בתחרויות.

תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Lara
2024-02-14T23:07:12+03:00

מי יודע אם קלאב מיני פועל במלון בחורף?

תגובה
avatar
Irina
2024-02-14T23:14:50+03:00

בערב עבדתי.

avatar
Yuliya
2024-02-14T23:54:43+03:00

בלק עובדת. רשומה לקבוצתם ב-VK, הם מעלים לוח זמנים של מועדון הילדים הקטן כל יום.

הסתר תשובות
2
avatar
Anonim
2024-02-01T08:56:44+03:00

שלום. לא מצאתי מידע על ארוחת גאלה במלון. אתה לא יכול לעזור לי למצוא מעריכה מועילת שבה אפשר לראות? לא ראיתי את זה באתר.

תגובה
avatar
Irina
2024-02-01T12:29:42+03:00

הארוחת גאלה מתקיימת בסייד! הופעות של כוכבי האספנה מתקיימות בבלק ובקמר!

avatar
Inna
2024-02-01T22:46:09+03:00

הקבוצה יש לה קבוצה ב-vk, שם יש מידע מלא על גאלה והופעות. אין גאלה ב-[איזור] בלק, רק בסידה.

הסתר תשובות
2
avatar
Svetlana
2024-01-29T20:33:16+03:00

האם יש סניף של מיגרוס ליד המלון או רחוק?

תגובה
avatar
Tanya
2024-01-29T20:33:55+03:00

לא, כעשר דקות הליכה

avatar
Svetlana
2024-01-29T20:34:32+03:00

האם יש חנויות סמוכות למלון?

avatar
Tanya
2024-01-29T20:35:21+03:00

כן, יש שם רחוב מסחרי לא גדול, וגם בית מרקחת. והתחנה לא רחוקה מבלק, אם משהו)

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Elena
2024-01-29T10:48:51+03:00

חברים, בא-לון (בלק) הבריכה תמיד הייתה מחוממת! האם עכשיו היא קרה? כל הקסם היה בבריכה, אם לא לנסוע מחדש בעונה 🥺

תגובה
avatar
Kristina
2024-01-29T13:49:29+03:00

בריכה קטנה עם מגלשות מחוממות.

הסתר תשובות
1
avatar
Inna
2024-01-28T11:42:14+03:00

מי היה במלון, אנא המלצ/י על ארוחת ערב, בבקשה 🙏

תגובה
avatar
Tanya
2024-01-28T14:13:44+03:00

הלכנו למסעדה סינית, בחינם ליום ההולדת. הצגה מאוד יפה. אבל לדעתי לא היה טעים. חינם רק יין זול מסוים, הטוב רק בתמורה לכסף. ובכלל, אם אתה כבר הולך, אז במסעדה הטורקית שלהם, אני חושב ששם צריך להיות טעים. כמובן שלא פגעה באווירה החגיגית, אבל נותרה תחושה עצבנית, אם אתה עושה משהו בחינם, תעשו הכול. באמת, לא היה נעים. הכל כל כך יקר ועשיר, ופתאום כל כך קטנה הזאת.

avatar
Inna
2024-01-28T14:30:42+03:00

מסכים, אני לא מצליח למצוא מידע בכל מקום אודות אלא קרט, יכול להיות שמצאתי במקום מסוים אבל אני לא זוכר, אם אני לא טועה אז ציינו בפרט לגבי הצרפתית, אבל יכול להיות שאני משקר, רוצה גם לבחור מראש ליום ההולדת לפי הביקורות.

avatar
Tanya
2024-01-28T14:37:39+03:00

הקשיבו, אם זה בחינם, יהיה נחמד לשבת בכל מקום. יש שם כל כך הרבה אוכל מסביב לשעון ופעילויות תומכות עם אוכל ביום, בערך כבר לערב אתם לא יתקשרו לכלום) עכשיו אני זוכרת את המסעדה הסינית, יפה, הביאו לילד קינוחים מוזרים, סה"כ הייתה טובה) אזי היין חסר, אבל זה בסדר)

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
avatar
Nadezhda
2024-01-28T15:31:14+03:00

אנחנו אהבנו הכל בסין. במיוחד הסלטים והגלידה הטחונה.

תגובה (2)
2
2
הסתר תשובות
1
avatar
Vlad
2024-01-28T01:18:33+03:00

אפשר בחינם אל תירשם כרטיס??? 🤔🤔🤔

תגובה
avatar
Kristina
2024-01-28T02:13:37+03:00

כרטיס אל כרטיס בסך 15 דולר לאדם.

avatar
Vlad
2024-01-28T02:42:39+03:00

האם זה אם לא כולל הכל? או למי שאוהב מסעדות? 😉

avatar
Kristina
2024-01-28T02:44:06+03:00

למאוהבי המסעדות) כאשר דואג לאכול בגורמה או מסעדת שוודית יימאס 😁

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Nadezhda
2024-01-27T23:06:25+03:00

אמרו, הבריכה הגדולה מופעלת במערכת חימום?

תגובה
avatar
Inna
2024-01-27T23:06:57+03:00

בהתבסס על מה שקראתי והבנתי מהקונספט, אין.

הסתר תשובות
1
avatar
L
2024-01-27T22:10:44+03:00

אם רכשנו מספר קטגוריה עם נוף חלקי לים, באיזו מבנה מתקנים מעניקים את המספר? היינו רוצים עם נוף ישיר, אבל אין למפעיל קטגוריות כאלה 😞

תגובה
avatar
Irina
2024-01-27T22:23:05+03:00

בעת קבלת מספר, ניתן להתנהל לבדוק את הדירה, אם היא מתאימה, אפשר להתגורר! יש לשקול אווירה כאשר מתיישבים לצד המעליות - הוא רועש!

הסתר תשובות
1
avatar
Svetlana
2024-01-23T02:32:17+03:00

ומי שהיה במלון כמה פעמים כבר, כן כולם כלולים בחלופות, צמרות, מסמרות, אמצעי יובש, כלום, כנראה עדיין קיימים?

תגובה
avatar
Nadezhda
2024-01-23T02:52:00+03:00

נכנסות ועוד הרבה דברים קטנים, מסרקות, צירורים, עטבלים כותנה, נעליים וכו'... בכל מקרה, כך הייתה תמיד באלווה.

avatar
Elena
2024-01-23T13:15:33+03:00

הכל כאן. אם יש חוסר, תבקשו ויביאו לכם את הכל מיד לחדר.

avatar
Svetlana
2024-01-23T18:05:34+03:00

תודה, כי צפיתי בביקורות שבהן מדברים על אם יש למישהו חיתול ואם יש למישהו מברשת ניגובים בחדר. חשבתי שזה תלוי במספר החדר 🧐

avatar
Oksana
2024-01-23T18:09:48+03:00

בכל מקום יש, אם אין, אפשר להתקשר לקבלה והם יביאו הכל.

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
2
avatar
Dina
2024-01-22T19:17:42+03:00

אנא הוסע, באתר כתוב שאין התיישבות של גברים בודדים. אם אנחנו רוצים ללכת לנופש עם בן מבוגר ולאשף אותו בחדר נפרד, האם זה אפשרי? האם מישהו היה בעל מקרה דומה? (Alternatively: תוכלו להציע, בבקשה, פתרון למקרה בו ניצן לבקש ליהנות מחופשה עם בן מבוגר, כשהוא ייכול לשהות בחדר נפרד?)

תגובה
avatar
Misha
2024-01-22T19:40:51+03:00

אם תגיעו עם המשפחה, אני חושב שלא תהיה בעיה. לסיום תוכלו להצהיר על עצמכם כמתגורר אחד ולהתיישב באופן הנוח ביותר במקום.

avatar
Dina
2024-01-22T19:54:18+03:00

ישנה בעיה נוספת, כלינו במלון כזה ולרוב יש הגבלה נוספת - אי אפשר לשהות שני גברים מבוגרים יחד בחדר אחד, אי אפשר להפרד.

avatar
Irina
2024-01-22T20:15:43+03:00

יש חדרים משפחתיים

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
avatar
Yulya
2024-01-22T20:46:08+03:00

תשובה: תאפשרו לאבא להתנתק עם הבן שלו, תשהו בנפרד, ואז תחליפו חזרה בסודיות, אני חושב שאף אחד לא יבדוק.

הסתר תשובות
2
avatar
Olga
2024-01-22T16:36:02+03:00

שלום! מי נמצא כרגע במלון או שהיה לאחרונה, אילו בריכות מחממות יש להם החורף הזה?

תגובה
avatar
Kristina
2024-01-22T16:47:55+03:00

בריכה עם מגלשות המתחממת וכיסוי בספא.

avatar
Olga
2024-01-22T16:59:28+03:00

והאם יש למתקן הילדים עם המגלשות אין תנור?

avatar
Kristina
2024-01-22T17:02:36+03:00

זה לא ממש לתינוקות, עם הגורמים שאין אתה מחמם אותו.

תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Murka
2024-01-11T14:43:34+03:00

האם אלבה דונו קנתה את כל המלונות? שם חדש

תגובה
avatar
Inna
2024-01-11T14:43:55+03:00

שם חדש פשוט, ההנהגה זהה.

avatar
Svetlana
2024-01-11T15:12:44+03:00

נטענת שזהו פשוט ריברנדינג.

הסתר תשובות
2
avatar
Elvira
2024-01-11T03:25:32+03:00

האם יש מקום לטייל סביב המלון? מה המרחק לפארק המיתולוגיה?

תגובה
avatar
Maxim
2024-01-11T03:37:30+03:00

15 קילומטרים לשם ו-20 דולרים, 25 דולרים בחזרה במונית. יש אוטובוס. אין הרבה מקומות לטייל שם. מקום מעניין עם נוף לים הוא סידה.

avatar
Svetlana
2024-01-11T03:41:06+03:00

אפשר גם להתערבמבנה מדגם - מכונית/ תחבורה ציבורית, ברגל, אפשר להעריך באופן אובייקטיבי.

avatar
Maxim
2024-01-11T03:45:54+03:00

ומה לחשוב שם?))) ללכת 15 קילומטר?))) או מונית, צאו מהמלון ופנו ימינה. או אוטובוס. לדעתי VA-022 אם אני לא טועה. ימינה מהמלון, עוברים דרך השוק, אז שמאלה ועד התחנה ממול למסגד/מנארה. יש תחנת אוטובוס באותה הצד. בכיוון לאנטליה (,בלק) הכי פשוט, להוריד את יישום 'gettransfer'. מאוד נוח וכמעט ב-1.5 פעמים זול יותר מהמוניות המקומיות. עוד דבר. במהלך הטיולים, יש לשים לב שיכולה להיות המון כלבים חסרי בית. הם משובצים ואינם אגרסיביים. אבל יתכן שהם היו כאלה רק בפנינו. ועוד, עברנו מידי פעם ליד מלון מסוים ושלשה כלבים חסרי בית שרצו על גג הגדר:) לא ברור למה ולמה הם רצים שם, אבל זה היה מצחיק.

avatar
2215
2024-01-11T03:54:29+03:00
photo

זהו הזמנת שעות.

תגובה (1)
1
avatar
Evgeniy
2024-01-11T07:12:51+03:00

באיזו דרך השבב באוזן של הכלב הביתה יכול לתת לך הבטחה שהוא לא אגרסיבי? 🤨 עם הכלב ביתי, מסורבל, אי אפשר להבין מה עובר עליו!!! וכאן חיית הבר אדמה, ללא שום אימון או כללים...

תגובה (2)
2
avatar
Svetlana
2024-01-11T11:12:14+03:00

הלבשת איזה סוג של תחבורה 🤷

תגובה (3)
3
3
תגובה (1)
1
1
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Yulya
2024-01-10T18:29:07+03:00

האם הבריכות מתחממות במרץ על הרחוב?

תגובה
avatar
Inna
2024-01-10T18:30:24+03:00

כן

הסתר תשובות
1
avatar
Elena
2024-01-08T15:16:41+03:00

שלום! בדרך כלל אנחנו מתארחים באלווה בקמר. אבל שמענו דברים טובים על בלק, ואנחנו רוצים לנסות אותו. האם תוכל, בבקשה, להמליץ על איזה מבנה, קומה ומספר חדר כדי שיהיה שקט ורחוק מריחות האוכל והבריכה? 🙏 אני אוהבת חופשה שקטה 🙂

תגובה
avatar
Tanya
2024-01-08T15:22:12+03:00

אם אתה רוצה לשקט, בחר את חדר הלוקס המורחב. במלון יש הרצאות ערב איכותיות מאוד, אם אתה הולך לישון מוקדם, זה יהיה כיף יותר.)

avatar
Elena
2024-01-10T14:00:53+03:00

תודה)) אנחנו לא הולכים לישון מוקדם, אנחנו הולכים להופעות, אבל רוצים שהקולות בחדר יהיו לא רעשניים. והשנה בקמר הם ממש התיידדו עם הגריל, הריח מתפשט מאוד למרחק רחוק, אבל אנחנו רוצים לחיות עם מרפסת פתוחה ולא לנשום כרזע תמיד של בשר grilling🤷‍♀️ ביקרנו על הרבה ביקורות על ריח האוכל בבלק גם ב-Booking, לכן אני מתעניין.

avatar
Tanya
2024-01-10T14:14:49+03:00

כן, יש שם קורפוס ממש ליד המטבחון, ושם גם אנחנו גרים) נראה לי שיש קורפוס נוח שבו יש ספא וגם לידו. עלינו לבדוק את מפת המלון לראות את מספרי הקורפוסים. אבל שוב, בשם רק לפעמים ניתן לשמוע את האנימציה הערבית, ומתחת לחלונות יש קפיטריה או בר, ואנשים משוחחים עדחור לילה) בסדר אבל לא משהו)), גם עלינו גרנו בקומה העליונה. שם בחדרים שקט, הנוף לא טוב במיוחד לרחוב. אם הייתי הולכת, אני הייתי מבקשת בקורפוס דילוקס, רק את מספר החדר בתחילת המלון מהמעבר) אבל זה כך, חולמת). תקציב שלושת הכוכבים עליו( אני בכלל לא אומרת על הקיץ😕

תגובה (1)
1
avatar
Elya
2024-01-10T14:18:26+03:00

אז דלוקס קורפוס

תגובה (2)
2
2
תגובה (1)
1
1
הסתר תשובות
1
avatar
Kristina
2024-01-07T16:15:19+03:00

שלום. האם מישהו מתנפש כרגע במלון הזה? הבריכה בחוץ עם חימום?

תגובה
avatar
Maxim
2024-01-08T03:10:45+03:00

שני בריכות מחוממות. אחת גדולה ואחת לא גדולה, היכן שמוגרים. + בריכת ספא פנימית לא גדולה עם חמם וסאונה.

הסתר תשובות
1
avatar
Yulya
2024-01-02T23:35:15+03:00

שלום, באיזה חודשים מחמימים בריכות שחייה?

תגובה
avatar
blu
2024-01-03T19:18:31+03:00

שלום, מכירה שלי היא בנובמבר ובמרץ. הבריכה העיקרית בנובמבר ובמרץ רק מחממת, והשאר (מגלשות ופנימית) הם בהחלט לפי שיקול דעת ההנהלה, אך בכלל צריך להם לפעול כל יום.

הסתר תשובות
1
avatar
7497
2023-10-25T00:25:30+03:00

אנא אמרו, האם המלון פועל בנובמבר?

תגובה
avatar
Irina
2023-10-25T01:48:10+03:00

עובד במערכת שנה סביב.

הסתר תשובות
1
avatar
Marina
2023-10-23T19:34:05+03:00

שלום. האם יש כדורעף חוף במלון בתחילת נובמבר?

תגובה
avatar
Vlad
2023-10-23T19:34:50+03:00

עכשיו יש, בשנה שעבר גם היה.

הסתר תשובות
1
avatar
Oksana
2023-10-22T17:48:11+03:00

אנא אמר/י, הבריכות במלון מחממות?

תגובה
avatar
Irina
2023-10-22T17:51:20+03:00

עכשיו כן

הסתר תשובות
1
avatar
Evgeniya
2023-10-21T14:13:13+03:00

שלום. האם קיימת במלון בורות דג סלמון לארוחת בוקר?

תגובה
avatar
Olga
2023-10-22T10:14:31+03:00

עד שלא ראינו. אמש אני אכלתי ברוסקטות ממולחות.

avatar
Ulyana
2023-10-22T10:47:12+03:00

היינו בשנה שעברה בתחילת נובמבר. לא ראינו אף פעם. אך באוגוסט היינו באקה אלינדה הפשוטה יותר, ושם יש דג אדום לארוחת בוקר בכל יום.

הסתר תשובות
2
avatar
Tatyana
2023-10-21T12:48:23+03:00

אמרו לי שבחודש אוקטובר הבריכה במלון מחממים?

תגובה
avatar
Anton
2023-10-21T13:19:21+03:00

כן

הסתר תשובות
1
avatar
Natalya
2023-10-20T15:19:40+03:00

שלום לכולם! האם אפשר לקבל יעודית, משחת שיניים, מברשת שיניים, קרם גוף במסגרת החדרים, כדי שלא יהיה צורך לקחת אותם עם נוי עצמנו?

תגובה
avatar
Irina
2023-10-20T15:21:41+03:00

משחת שיניים ומברשת על פי בקשה, משחת השיניים בצינור חד-פעמי! קחו במקום טוב יותר!

avatar
Nadezhda
2023-10-21T17:20:55+03:00

כולם מחדשים יומיום: במסעדה ובחדר האמבטיה, תמיד היה מספיק לכולם - חומר ניקוי ושמפו. אם יש בעיה - תתקשרו לקבלה.

avatar
Tatyana
2023-10-28T13:03:11+03:00

טוב לקחת את הדברים שלך... אני לעולם לא משתמש בשמפו ובג'לים שלהם.

avatar
Elya
2023-10-28T20:13:06+03:00

מספקים, אך זה איכות נוראית )))

avatar
Natalya
2023-10-28T22:01:28+03:00
photo

הכול נתון בבקשה ואיכות רגילה. אי אפשר לומר אומנותיית קוסמטיקה! 😂

הסתר תשובות
5
avatar
Irina
2023-10-15T23:10:11+03:00

אמרו לי בבקשה, באיזה מותג מוצרי טיפוח הקוסמטיקה בחדרי המלון? או האם זה נקרא "Alva Donna"?

תגובה
avatar
Ekaterina
2023-10-16T00:15:02+03:00

על שמה של אלבה דונה

הסתר תשובות
1
avatar
Maksim
2023-10-04T01:13:39+03:00

אנא תספק לי מידע בנוגע לאם בחודש נובמבר הבריכות במלון הזה מחוממות.

תגובה
avatar
Svetlana
2023-10-04T01:43:23+03:00
photo

הקונספט החורפי מתחיל בראשית נובמבר וכולל בריכות שחיה.

avatar
Vlad
2023-10-09T20:57:33+03:00
photo
photo

היינו בנובמבר 2022, כל הבריכות פעלו.

הסתר תשובות
2
avatar
Svetlana
2023-09-24T19:52:16+03:00

אפשר לקנות בית מלון חוג התנפחות?

תגובה
avatar
Nadezhda
2023-09-24T20:07:11+03:00

יישוב המלון יש חנות מאחורי הבר, תמיד מש לנכד. השוק 2 דקות, תלכו למדרג יבש מעבר לרחוב שמביא ל-Deluxe ותראו את השוק הזה, או תצאו לרחוב דרך ריספשן, כמו שהגעתם, אם תפנו לאחור אל הדלתות, השוק בצד ימין.

הסתר תשובות
1
avatar
Ekaterina
2023-09-18T20:55:22+03:00

אנא, האם יש רכיבה על סוסים במלון אלווה?

תגובה
avatar
Dmitriy
2023-09-19T00:36:32+03:00

התיירים נוסעים משם למלון אחר, שם יש רכיבה על סוסים. לדעתי, בבליס.

הסתר תשובות
1
avatar
Mihail
2023-07-01T01:38:02+03:00

האם באר הבר במלון כולל אלכוהול מובחר ממשפחת צ'יווס 12 שנים עם הכל כלול?

תגובה
avatar
Ekaterina
2023-07-01T17:18:00+03:00

כל האלכוהול המיובא זמין וחינמי. אפילו בכניסה למיני-בר היה צ'יבס.

avatar
Victor
2023-07-05T17:43:11+03:00

הגענו משם ב-17 ביוני. צ'יבס, ג'ק, סינגלטון. חינם.

הסתר תשובות
2

מה סביב

Bogazkent Mah. Mimar Sinan Cad. No:5 בלק, טורקיה

ממוקם במקום בלק, טורקיה, מלון וספא אלווה דונה האקסקלוסיבי מוקף במגוון אטרקציות ושירותים. הנה כמה מקומות מציינים בקרבת המלון:

1. חוף בלק: המלון ממוקם ממש על החוף, מציע גישה ישירה לחופי החול יפים של בלק.

2. פארק התפאורה של ארץ האגדות: פארק שפחותי משפחתי הכולל מגלשות מים, רכבות רולר-קוסטר, מופעי דולפינים ומבחר אפשרויות בידור.

3. פארק המים טרוי אקווה ודולפינריום: פארק מים נוסף הסמוך למלון, המציע מגלשות מרגשות, בריכות גלים ומופעי דולפינים.

4. מועדון הגולף אנטליה: המלון ממוקם ליד מספר מגרשי גולף, כולל מועדון הגולף הפופולרי אנטליה, שמתארח בשני מגרשי אירועים בעלי 18 חורים.

5. מרכז העיר בלק: מרכז עיר עומד המלא בחנויות, מסעדות ושוקים מקומיים בהם מבקרים יכולים לחקור את התרבות הטורקית ולרכוש סחורה מקומית.

6. אקווריום אנטליה: מתחם אקווריום גדול המציג מגוון רחב של חיי מים, כמו גם מדרג עקבות הליכה עם נוף פנורמי לעולם התת-ימי.

7. מפלי קורשונלו: פארק טבעי הממוקם במרחק של כ-15 קילומטר מבלק, המציע מפלי מאד תמונתיים ומסלולי הליכה בין ירוק רענן.

8. תיאטרון אספנדוס: אחד מתיאטרוני הרומאי העתיקים ביותר שמתוחזקים היטב, הממוקם במרחק של כ-10 קילומטרים מהמלון. התיאטרון תדיראן באירועים והופעות.

9. מרכז העיר אנטליה: למי שרוצה לחקור את העיר יותר, מרכז העיר ההיסטורי של אנטליה נגיש בקלות מבלק ומציע מגוון אטרקציות שונות, כולל המעמד הישן, קאליצ'י (העיר העתיקה) והשער של הדריאנוס.

10. נפת העיר העתיקה פרגה: ממוקם במרחק של כ-20 קילומטר מבלק, נפה העיר העתיקה פרגה מארחת שרידי רומא משומרים היטב, כולל תיאטרון, אצטדיון ובתי הרחצה. אלה הם רק חלק מהאטרקציות והאתרים הכוללים את מלון וספא אלווה דונה האקסקלוסיבי בבלק, טורקיה.

map
Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
9.1 מלון

למרכז העיר5.1

אודות המלון

אודות

מלון Alva Donna Exclusive Hotel & Spa הוא מלון יוקרתי בסטנדרט 5 כוכבים השוכן בעיר חוף יפהיפיה של בלק, טורקיה. המלון ממוקם על חוף פרטי המציע נוף מרהיב של הים התיכון. המלון כולל מספר סוגים שונים של חדרים מרווחים ומסודרים לשימור העדפות התיירים השונות. סוגי החדרים כוללים חדרים סטנדרטיים, חדרים משפחתיים, סוויטות ווילות. כל החדרים מוצעים עם עיצוב אלגנטי ומאובזרים במתקנים מודרניים כגון מיזוג אוויר, טלוויזיות מסך שטוח, מיני ברים ומרפסות או טרסות פרטיות. אורחים במלון Alva Donna Exclusive Hotel & Spa יכולים להינות ממגוון רחב של תענוגות קולינריות. המלון כולל מספר מסעדות וברים המגישים מגוון קוגניטיבי, כולל טורקי, מזרחית, איטלקית ובדינים בינלאומיים. המסעדה המרכזית מציעה ארוחות בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים וארוחת ערב, בעוד המסעדות à la carte מספקות חוויה אינטימית ומתמחה יותר באירועי האוכל. בנוסף, האורחים יכולים ליהנות משתיית משקאות מרעננים וקוקטיילים בברי המצוד אצל הבר בחוף הים. מרכז הספא ודיזונות הרווחה של המלון הם מנוחת פנינים. הוא מציע מגוון של טיפולים ותרפיות, כולל טיפולי מסאז', טיפול של יופי, מרחבי כחיל, סאונות ומרכז כושר. יש גם בריכות שחיה פנימיות וחיצוניות, וגם בריכת מים נפרדת לילדים. הקמפוס האחרים והשירותים המסופקים על ידי מלון Alva Donna Exclusive Hotel & Spa כוללים קבלה במסגרת 24 שעות, שירות סיוע, Wi-Fi חינם בכל המלון, שירות לבית המלון, ומועדון ילדים עם תוכנית בידור מיוחדת. בסך הכל, Alva Donna Exclusive Hotel & Spa מציע חוויית מילון לוקסוס ונצחית עבור האורחים, שכוללים אירוח מקומות נוחים, אפשרויות אוכל טעימות וצפיפות אפשרויות הרגעה במקום יפהפה של בלק, טורקיה.

חוף

Alva Donna Exclusive Hotel & Spa בבלק, טורקיה, מציע חווית חוף מסעירה לאורחיו. ממוקם על חופי יפים של הים התיכון המהפנטות, המלון מספק פרדיס טרופי מושלם למבקרים המחפשים רוגע ושלווה. החוף ב-Alva Donna Exclusive Hotel & Spa מתהיל חופים חוליים ומים כחולים בהירים ונקיים. כסאות נוחות ומטעני שמש זמינים לאורחים כדי להינות מהנוף המהמם של הים. בין שאתה מעדיף ליזום בחום השמש או לשחות בשקט באוקיינוס, החוף מציע את המקום האידאלי להתרפות ושיפור האנרגיות. למבקרים המחפשים פעילויות יותר הרפתקניות, ישנם אפשרויות רבות של ספורטי מים בחוף. המבקרים יכולים לנסות את ידם בסקי מים, בצביעת משערים או אפילו בטיול נח אל החוף. המלון מציע גם כדורגל חוף ושלל משחקים אחרים לחוף לאוהבי הכיף והתחרות. בנוסף לחוף היפהפה, Alva Donna Exclusive Hotel & Spa מספק שירותים יציבים בחוף כדי להבטיח חוויה נוחה ונעימה. עוזרי בית הספר מוכנים לעזור לאורחים בכל צורך, החל מספק מגבות נקיות, מערכת שתייה או נפנוף, אפילו התקנת ארוחה רומנטית על החוף. החוף ב-Alva Donna Exclusive Hotel & Spa באמת מקום שבו האורחים יכולים לברוח מדאגות החיים היומיומיות ולטמוע את עצמם ביופיו של החוף הטורקי. בין אם אתה מחפש רוגע, הרפתקה או פשוט שמחת היות מחוץ לטבע, החוף ב-Alva Donna Exclusive Hotel & Spa בבלק, טורקיה, מציע את כל אלו.

ילדים

מלון וספא אלווה דונה הבלק, בטורקיה מציע מגוון פעילויות ושירותים מתאימים לילדים. כמה מהפיצ'רים במלון הידידותיים לילדים כוללים:

1. מועדון לילדים: המלון מציע מועדון מיוחד לילדים בו ילדים יכולים להשתתף בפעילויות מודרכות ומשחקים עם צוות מאומן. המועדון מציע תוכניות ופנאי שונים לקבוצות גיל שונות.

2. פארק מים: המלון מתייאש פארק מים עם מגלשות ובריכות שמיועדות במיוחד לילדים. ילדים יכולים להנות מזרימת מים ולשחק בסביבה בטוחה ומונה.

3. מיני דיסקו: המלון מארגן מיני דיסקו לילדים, בהם הם יכולים לרקוד וליהנות ממוסיקה באווירה חיותית.

4. מתקני משחק: ישנם מגוון מתקני משחק במתחם המלון בו ילדים יכולים לשחק ולבעוט באנרגיה שלהם. מתקני המשחק מצוידים במתקנים המתאימים לגילם כדי להבטיח את בטיחותם.

5. ספורט ומשחקים: מלון אלוה דונה וספא מציע מגוון פעילויות ספורט ומשחקים לילדים, כגון מיני גולף, מגרשי טניס וכדורעף חוף. פעילויות אלו מאפשרות לילדים להשתתף בפעילויות פיזיות ולצאת לאור וממוקמות.

6. בריכת ילדים: בנוסף לפארק המים, המלון גם מציע בריכות ילדים נפרדות בהן ילדים יוכלו לשחות ולשחק בסביבה שטוחה ובטוחה.

7. שירותי שמירה על ילדים: המלון מספק שירותי שמירה מקצועיים בתחילת בקשה, מאפשרים להורים לקבל זמן לעצמם ולדעת שילדיהם טופלים בצורה הטובה ביותר. אלו הם רק חלק מהפיתרונות והפעילויות הזמינות לילדים במלון אלווה דונה הבלק. המלון מטרתו לספק חוויה נעימה ומרתקת לכל המשפחה.

בידור

1. פארק מים טרוי אקוה: פארק המים הזה ממוקם ממסע קצר מהמלון ומציע מגוון מגלשות מים, בריכות, ואטרקציות לכל הגילאים.

2. מועדון הגולף מונטגומרי מאקס רויאל: אוהבי הגולף יכולים ליהנות משלבת גולף במועדון הגולף המוביל הזה, הידוע בשלבת המועדפת עליה מדברים על רמות העולם שלה והתשתיות הפואלקסות שבו.

3. פארק הערפדים, ארץ האגדות: שוכן ליד, הפארק בא לידי ביטוי עם מגוון מרעננים רעננים, מגלשות מים, והופעות באדיקות עבור כל המשפחה.

4. עיר בלק: עשה הליכה קצרה או נסיעה במונית לעיר בלק, שם אתה יכול לעיין בשווקים מקומיים, חנויות, ומסעדות, וכן באתרים היסטוריים כמו מדינת הלניסטית של פרג.

5. מפלי דדן: ממוקמים כ-40 ק"מ מהמלון, מפלי המים שם מציעים מראה יפהפה הסובב בצמחייה ירוקה עבה ואווירה שלווה.

6. פסטיבל האופרה והבלט אספנדוס: אם אתה מבקר במהלך חודשי הקיץ, אל תחמיצה את ההזדמנות להשתתף באחת מהופעות האופרה או הבלט המתקיימות בתיאטרון אספנדוס העתיק, הממוקם במרחק קצר מהמלון.

7. אקווריום אנטליה: ממוקם בעיר אנטליה הסמוכה, מציע מגוון רחב של חי בים ומציע בילוי פעיל עם תצוגות אינטראקטיביות ותוכניות חינוכיות.

8. מצוק קופרולו: מחפשי הרפתקאות יכולים ליהנות מטיולות רפטינג או טיולים במצוק יפהפה זה, הממוקם במרחק של שעתיים נסיעה מהמלון.

9. פסטיבל בלק הבינלאומי: בדוק אם הפסטיבל הבינלאומי השנתי של בלק מתקיים במהלך השהות שלך, מציע סדרה של אירועים תרבותיים, הופעות וקונצרטים.

10. חיי הלילה: גם המלון עצמו עשוי להציע מגוון אפשרויות בידור, כולל הופעות של מוזיקה חיה, מסיבות נושאות, ולילות דיסקו. ודא לבדוק עם הצוות של המלון את האירועים הקרובים.

פעילויות מים

המלון 'אלווה דונה אקסקלוסיב הוטל & ספא' בבלק, טורקיה מציע מגוון פעילויות במים שתוכלו ליהנות מהן כאורחים. הנה כמה סיכומים חשובים:

1. בריכות: במלון ישנן מספר בריכות שחייה, כולל בריכות חיצוניות ובריכה פנימית מחוממת. האורחים יכולים להירגע על כסאות נוחים ליד הבריכה, לשקוע בשמש על כסאות שיזוף או לטמון את עצמם במים מרעננים.

2. אקואה-פארק: המלון מציע אקואה-פארק עם מגלשות מים מרגשות שמתאימות למבוגרים ולילדים. זו אפשרות נהדרת עבור מחפשי הרפתקאות וכיף במים.

3. חוף פרטי: במלון ישנו חוף פרטי משלו שבו האורחים יכולים להירגע וליהנות ממי הים הבהירים והצלולים של ים התיכון. האורחים יכולים להשתתף במגוון פעילויות חוף כמו שיזוף שמש, שחייה או משחקי כדורעף חוף.

4. ספורטים מים: 'אלווה דונה אקסקלוסיב הוטל & ספא' מספקת מגוון רחב של פעילויות ספורט מים כמו זיקניות ג'ט, עפיפון במצוף, נסיעות באוניית הבננה וגלישה על רוח. האורחים יכולים לחוות הרפתקאות מרעננות על המים.

5. צלילה: המיקום של המלון בבלק מציע הזדמנויות צלילה לחובבי צלילה. ישנן מרכזי צלילה מרובים בקרבת מקום שבהם האורחים יכולים לחקור מערכות ימיות תת-ימיות מרתקות ולראות חיי ים צבעוניים.

6. סיורים בסירה: המלון מארגן גם סיורים בסירות וטיולים ביאכטה עבור האורחים ואורחות בכדי לגלות את היופי הטבעי של חוף האזור. הסיורים הללו בדרך כלל כוללים עצירות בנקודות נוף, הפסקות שחייה והזדמנויות לצלילה.

7. נינוחות בספא: לאחר חוויות בפעילויות המים, האורחים יכולים לבקר בספא של המלון להרפות ולשחזור אנרגיות. הציוד בספא כולל גם בריכות שונות, ג'קוזי, חדרי אדים וסאונות המציעים אווירה שקטה לנינוחות. יש לשים לב כי זמינות הפעילויות במים ופרטיות עשויות להשתנות לפי מדיניות המלון, לשינויים עונתיים ויתכנו תשלומים נוספים עבור פעילויות מסוימות. מומלץ לבדוק עם המלון ישירות או לבקר באתר האינטרנט שלהם לקבלת מידע הכי מדויק ועדכני ביותר.

שאלות נפוצות

1. מהם הציודים הזמינים במלון הבוטיק & המרכז הבריאות אלווה דונה אקסקלוסיבי? אלווה דונה אקסקלוסיבי מציע מגוון של ציודים כולל בריכות שחייה מרובות, ספא ומרכז בריאות, מרכז כושר, מגרשי טניס, ציודי ספורט מים ומסעדות וברים שונים.

2. האם יש גישה לאינטרנט אלחוטי במלון? כן, יש גישה לאינטרנט אלחוטי ברחבי המתקנים, כולל בחדרי האורחים ובאזורים הציבוריים.

3. האם יש יעדים או נקודות עניין בקרבת המלון? המלון ממוקם בבלק, טורקיה, הידועה בחופיה היפים ומסלולי הגולף שבה. כמה יעדים קרובים כוללים את פארק טרוי אקווה, פארק המסורת של הישוב אופי ואקווריום אנטליה.

4. האם יש פעילויות לילדים או קרובות על למלון? כן, אלווה דונה אקסקלוסיבי מציעה פנאי ילדים וטווח של פעילויות לילדים כולל גינת שעשועים, מיני דיסקו וספורטים ומשחקים שונים.

5. אילו סוגים של חדרים זמינים במלון? במלון יש מגוון של סוגי חדרים כולל חדרים רגילים, חדרי משפחה, סוויטות ווילות. כל חדר מצויד בציודים מודרניים כמו מזגן, מיני בר, טלוויזיה בלוויין וחדר אמבטיה פרטי.

6. האם יש אפשרויות אוכל במלון? כן, אלווה דונה אקסקלוסיבי מציעה מסעדות ובתי קפה שונים, המציעים מגוון של אפשרויות של אוכל כולל בינלאומי, טורקי, איטלקי ופירות ים. יש גם בר בינתיים וקונדיטוריה במקום.

7. האם יש ספא ומרכז בריאות במלון? כן, במלון יש ספא ומרכז בריאות המציע מגוון של טיפולים ורפואות כולל הולמות, טיפוח פנים ועטיפות לגוף. יש גם מתקני סאונה וחמם תורכי זמינים לאורחים להירגע ולנוח.

8. האם יש מתקנים ספורטיביים במלון? כן, במלון יש מגוון של מתקנים ספורטיביים כולל מגרשי טניס, מרכז כושר ואפשרויות לספורטי מים כמו שיט או קינואינג.

9. האם יש מקום חניה זמין במלון? כן, המלון מספק חניה חינם לאורחים.

10. האם יש שירות העברה בין המלון לשדה התעופה? כן, המלון מציע שירות העברה לשדה התעופה בתשלום נוסף.

כל השירותים והנוחות

בידור ורוגע
 • בר / לאונג
 • עיסוי,
 • עיסוי / מרכז יופי
 • מועדונים ליליים
 • מגרשי טניס
 • ביליארד
 • חדר באולינג
 • כדורגל חוף וכדורעף חוף
 • קריוקי
 • גינה
 • גלישת רוח
 • בר ליד הבריכה,
 • מטרה
 • גולף (מיניאטורי)
אמצעי מלון
 • אינטרנט אלחוטי חינם,
 • וויפיי,
 • מסעדה
 • חניה חינם,
 • חניה
 • המרת מטבע
 • מעלית
 • קבלה 24 שעות
 • מנהל מלון
 • צוות רב לשוני
 • אזורית עישון,
 • חדרי פגישות
אמצעי חדר
 • ממוזג
 • מיני בר
 • קופסת דירות
 • מייבש שיער
 • טלוויזיה
 • טלוויזיה בכבל / בלו
 • חדר שירותים פרטי,
 • אמבטיה
 • חדר רחצה פרטי,
 • ג\קוזי,
 • בגדי מיטה,
שירותים נוספים
 • שירות שאטל לשדה התעופה
 • שירות כביסה
 • כביסה יבשה
 • אחסון מזוודות,
 • דסק פרזום
פעילויות במים
 • בריכת שחייה
 • סאונה
 • ספא ומרכז הילינג,
 • צלילה בצניחה חופשית
 • בריכה פנימית,
 • בריכה בחיה,
 • קנייאק
למשפחות עם ילדים
 • גן ילדים / שירותים לילדים
 • גן שעשועים
 • מועדון ילדים,
 • בריכת ילדים,
סוג החוף
 • חוף פרטי
ביקורת על המלון Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
משוב שלך
שדה חובה*
תודה! הביקורת שלך נשלחה בהצלחה ותופיע באתר לאחר אימות.
לא מצאת את התשובה שחיפשת? שאל אותך שאלה
שאל שאלה כאן
שדה חובה*
תודה! השאלה שלך נשלחה בהצלחה

בחר את השפה שלך

בחר את המטבע שלך

במידת הצורך, המחירים יומרו למטבע שבחרת ויוצגו במטבע שבחרת. המטבע שבו אתה משלם עשוי להשתנות בהתאם להזמנה שלך, וייתכן גם שתחול דמי שירות.